Youtube tasarımını ve logosunu değiştirdi


giphy.gif

Gecenin bu saatinde flaş haber mantığıyla bu yazıyı yazıp öyle Game of Thrones izleyeyim dedim sayın okur. Az önce Youtube’ta dolaşırken logosunda bir şeylerin değiştiğini farkettim. Gerçi fark etmek için iki kere baktım. Yazıdaki resimde görüldüğü üzere Youtube logosu tam olarak böyle oldu.

Youtube’un yeni tasarım daha çok mobil cihazlar için geliştirilmiş. Yeni tasarıma yeni özellik mobiller için çok işlevsel olacakmış. Video geçişlerini el hareketiyle sağa sola kaydırarak yapacakmışız. Mobil sürümde kullanıcılar kendi aralarında mesajlaşabileceklermiş. Ayrıca karanlık mod Youtube’un yaptığı en iyi geliştirme sayın okur. Youtube’un yeni tasarımında yorum alanları daha bir ferah olmuş. Abone ol butonunun yeri değişmiş, video açıklamaları daha net görünüyor. Daha bir çok özelliğini ilerleyen zamanlarda görürüz.

Youtube tasarım değişikliğine dair bir video ile yazıyı sonlandıralım.

 

Bu konuya bir tepki ver!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Bravo Bravo
0
Bravo
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Komik Komik
0
Komik
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık

Yorumlar 2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    1. Eski tasarımda tek tıkla kanala giriş yapabiliyorken şimdi sağ üstte profil menüsüne eklenmiş tıklaması dert oluyor bana. uzun işi sevmem. logosu çokta güzel olmamış. buna da alışırız diyorum.

Bu yazıları da okuyun

Daha fazla İnternet

Bunlara da bakın, ilerde sorarım!

Paylaştığınız için teşekküler.