Youtube internet bağlantınız olduğu takdirde anroid ve ios cihazlarınızda ya da bilgisayarınızdan video izlemek için kullanacağınız bir platformdur. Uygulama olarak indirip kullanabileceğiniz gibi tarayıcınızdan girerek de youtube kullanabilirsiniz. Basit ara yüzü ile kolay kullanım sunan bu platformda milyonlarca youtube kanalı bulunmaktadır. Bu kanallar içerisinden hepsi gelir elde etmemektedir. Bir youtube kanalının başarılı olması abone sayısına ve videolarının izlenme sayısına bağlıdır. Youtube’un belirlediği 100 abone sayısı ve 4000 saat izlenme sayısını aşan bir kanaldan, Google ile reklam anlaşması yaparak para kazanılabilir. Siz de bir youtube kanalı açıp para kazanmak isterseniz öncelikle hangi alanda içerik üreteceğinizi belirlemelisiniz. Kaliteli ve kullanıcıların ilgisini çeken içerikler ile youtube kanalınızı başarıya ulaştırabilirsiniz.

Youtube izlenme satın almak isterseniz Youtube Center internet sitesine göz atabilirsiniz. İstediğiniz sayıda izlenmeyi içeren paketlerden birini alarak, kısa sürede videolarınızın izlenmesini sağlayabilirsiniz. Youtube center üzerinden izlenme satın aldığınızda sizden şifreleriniz istenmez. Youtube izlenme satın almanız kanalınıza herhangi bir zarar vermez. Bu sayede kanalınız daha kısa sürede yükselişe geçebilir. Videolarınızın izlenme sayısının artması abone, beğeni ve yorum sayınızda da olumlu bir artış sağlayacaktır. Youtube’a yeni eklenen otomatik oynat özelliği sayesinde önerilen videolar sırayla oynatılmaktadır.

Videonuzun burada çıkması izlenme olasılığını artıracaktır. Youtube izlenme satın alarak videonuzun önerilen videolarda gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Bir youtube videosunun trend videolar arasına girmesi izlenme sayısına bağlıdır. Milyonlarca izlenme alan bir video, trend video olarak youtube ana sayfasına kullanıcıların izlemesi için paylaşılacaktır. Bu yüksek bir hedef olsa da gerçekleşmesi imkansız değildir.

Sosyal roket üzerinden satın alınan izlenmelerin tamamı gerçektir. Aldığınız youtube izlenme 10 dakika ile 24 saat arasında başlamaktadır. İzlenme süresi videonuzun toplam süresinin %65 ile %90’ı kadar olmaktadır. Bu da demektir ki 1 adet izleme için 10 dakikalık bir video 6.5 ile 9 dakika kadar izlenme süresi kazandıracaktır. Eğer izlenme süreniz düşük ise, anlık yükseliş daha sonra düşüş ile sonuçlanabilir. Böylece %5 ihtimalle izlenmelerinizde silinme durumu olabilir. Bu durumda izlenmeleriniz telafi edilerek tekrar gönderim yapılmaktadır.

Youtube abone hizmeti satın alarak abonelerinizi kısa sürede arttırmanız mümkündür. Hemen aşağıdaki siteyi ziyaret ederek güncel abıne paketlerini inceleyebilirsiniz;

https://sosyalroket.net/hizmetlerimiz/youtube-abone-satin-al.html