Diziler

X-Men dizisi Legion’ın konusu, oyuncuları vs.

That’s Awesome (dizi izlerken kendinden geçen ağzı sulanmış tip) Sayın okur, Legion dizisi fena geliyor gibi söyleyeyim. Bir kaç gün önce keşfettiğim Legion dizisi hakkında bir kaç düşüncemi paylaşayım istedim. Bu diziyi dizisever bir arkadaşa tavsiye ettim, beğendi.

David ah David. Diziyi izledikten sonra değişik bir ruh haline bürünebiliyorsunuz. “Acaba ben de şizofren miyim” sualini kendinize sorabilirsiniz. Korkmayın, 2. bölümü çoktan gelmiş bile. Şizofreni teşhisi konulan David, yıllarca bir o hastanede bir bu hastanede yaşamını sürdürür. Şizofrenik hali devam ederken aynı hastaneye bir başkası gelir. Etrafta gezinirken yeni gelen kişiyle çarpışan David’in kavak yelleri hikayesi başlayacaktır. Yeni gelen hanım kızımızla bir şekilde biryerlerde karşılaşmış olma ihtimalini düşünür. David kopar, David çıldırır. Onunla baş edebilmek zor bir hal almıştır.

Blogta diziler hakkında yorum yaparken hiç spoiler vermem, ufak tefek bilgiler veririm ama bu sizi spoiler bataklığına sürüklemez, diziyle alakalı “yuh bu da söylenir mi karşim” boyutunda bilgiler yazmam. Genel hatlar üzerinden devam ederim.

Dramın fantastikliğinin aksiyonluğu temalı Legion dizisi eğer istenilen reytinglere ulaşırsa iyi bir izleyici kitlesi oluşturabilir. X-Men’leri televizyonlarda hele bir de dizi olarak görmek çok güzel bir şey sayın okur.

Legion dizisi oyuncuları

Dan Stevens
Rol: David Haller
Rachel Keller
Rol: Syd Barrett
Aubrey Plaza
Rol: Lenny Busker
Bill Irwin
Rol: Cary Loudermilk
Jeremie Harris
Rol: Ptonomy Wallace
Katie Aselton
Rol: Amy Haller
Jean Smart
Rol: Melanie Bird

Legion dizisi her perşembe dizi sitelerine ekleniyor. Umarım beğenirsiniz sayın okur

1 yorum

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.