Diziler

Wynonna Earp! Sen tam bir şapşiksin

Bu diziye BA-YI-LI-YO-RUM. Wynonna’nın umursamazlığı, Wawerly’nin pekte işten anlamaması falan dizide müthiş bir atmosfer yaratıyor. Elbette diğer karakterler de müthiş. İzleyin mutlaka seveceksiniz, tabii hortlak seviyorsanız.

Wynonna Earp dizisi, Wyatt Earp’ün en büyük torunu olan Wynonna Earp (Melanie Scrofano) etrafındaki olayları konu alıyor. Wynonna bir iblis avcısıdır. Memleketini sarıp kasabaya huzursuzluk veren tüm hortlakları öldürmek için geri dönmüştür. Bu arada Melanie Scrofano yani Wynonna Earp müthiş güzel. Dizideki rolü hırçın, şakacı bir silahşör olan Wynonna, büyük avcı olan dedesi Wyatt’ın adını temize çıkarmaya çalışır.

Wynonna Earp kasabada pek sevilmeyen bir tiptir, lisede tam bir çılgın olan Wynonna’nın karşısına eskileri çıkınca ortalık biraz karışıyor ama iyi toparlanıyor. Hem komik hem güzel. Bir insan daha ne isteyebilir ki?

Wynonna Earp, iblislerden, vampirlerden kasabayı temizlemek için Doc Holiday ile çalışmaya başlar. Doc ölümsüzdür. İlk zamanlar Wynonna’ya çok yararı dokunmasa da ilerleyen zamanlarda çok işine yarayacaktır.

Wynonna Earp dizisi şu an için 2. sezonu bitirmiş durumda. Duyurulan haberlere göre 3. sezon onayını almış. Fantastik, korku, dram, bilim her türlü olayı harmanlamış olan Wynonna Earp dizisini eminim çok seveceksiniz. İyi seyirler…

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.