Windows 10’a yükseltme ücretsiz olacakMicrosoft’un bilgisayarlar ve akıllı cihazlar için ürettiği Windows’un yeni sürümü olan Windows 10’u, ücretsiz 1 yıl Windows 7, Windows 8.1 ve Windowsphone 8.1 sürümlerine güncellemeyi ücretsiz yapabileceksiniz. 1 yıl boyunca tüm Windows 10 güncellemelerini alabileceksiniz.

Windows 10 daha hızlı başlatma özelliğiyle geliyor. Ayrıca daha iyi bir web gezisi için Project Spartan adında yeni bir tarayıcı (Browser) olacak. Microsoft bir ilke imza atarak Windows 10 Preview sürümünü bilgisayar mühendislerinin incelemesine olanak vermişti. Geri bildirimler sayesinde daha stabil bir Windows 10 bizleri bekliyor olacak.

Windows 10 güncellemesi şu sürümleri kapsamıyor: Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise ve Windows RT/RT 8.1.

Windows 10 güncellemesi için bilgisayarın bazı donanım ve teknik özellik barındırması gerekiyor. XBox konsoluyla Windows 10’un entegresi söz konusu. Oyunlar, müzik, arkadaş listeleri ve daha bir çok özelliği her iki cihazdan yönetebileceksiniz.

Windows 10 hakkında daha detay bilgilere belki daha sonra değinirim. Şimdilik gidin sayın okur.Yazıya tepkini koy!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Bravo Bravo
0
Bravo
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Komik Komik
0
Komik
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık

Yorumlar 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Umarım windows 10 ileride kullanım için para talep etmez.windows 8’den ücretsiz geçtik ama aklımda bu soru işareti var..

Daha fazla Teknoloji

Paylaştığınız için teşekküler.