İnternet

Web tasarım ve sosyal medya işlerinizi sağlam firmalara emanet edin

Dijital platformlar artık bir meslek haline geldi sayın okur. Hedefe yönelik Web sitesi hazırlamak, SEO (arama motoru optimizasyonu) ve sosyal medya doğru kitlelere ulaşmak için kullanılıyor. Bu nedenle işini doğru yapan web yazılım firmalarına ihtiyaç var.

Web tasarım için doğru firma

Kurumsal bir firmaysanız ve yeni internet girişimleriniz için bir web sitesine ihtiyacınız varsa size web tasarım konusunda profesyonel destek verecek olan bir firmayı tanıtmak istiyorum. Sosyal medya işleriniz, isteklerinize göre hazırlanabilen kişisel ve kurumsal web siteleriniz ve diğer web işleriniz için Creamive web ajansı doğru tercih olacaktır. İstanbul’lu web ajansı olan Creamive müşterilerine en iyi deneyimi sunmak için profesyonel destek veriyorlar.

Hedef kitleye yönelik Seo paketleri

Bir web sitesinin hedef kitleye daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmesi için SEO adı altında bütçeye göre seo paketleri hizmeti alması gerekiyor. Hedefe kitleye göre çalışma yapılacağından dolayı, direk olarak müşterilerinize ulaşırsınız.

Hedefe yönelik seo paketleri sizi müşterilerinizle direkt olarak ulaştırır. Örneğin “organik yumurta” satışı yapan bir web siteniz varsa, organik ürünlerle ilgilenen topluluklar size daha kolay ulaşır. Seo paketlerinin en basit açıklaması böyle olabilir. Seo paketleri aynı zamanda kelimeye odaklı Seo uygulaması olduğu için girişiminiz Google, Yandex ve diğer arama motorlarında ilk sıralara yerleşecektir. Arama motoru optimizasyonu ciddi gayret gerektiren ve maliyetli bir işlemdir. Hedefe yönelik seo uygulanmadığı taktirde zamanınız ve paranız boşa gidebilir.

Yeni nesil reklamcılığın adı sosyal medya

Yeni nesil reklamcılık artık sosyal medya platformlarında ve muhtemelen gelecekteki meslekler arasında yerini alacak. Sağlam bir projeniz var ve siz bunu sadece sosyal medyada yayınlamak istiyorsanız Creamive bu işi sizin yerinize yapacaktır. Siz sadece arkanıza yaslanın.

Facebook, Twitter vs. sosyal medya tanıtımlarınız için yine hedefe yönelik sayfalar, gruplar sizi müşterilerinize ulaştırır. Örneğin 2 milyon beğenili bir Facebook sayfasının sizinle irtibata geçme oranı daha yüksektir. Aynı şekilde Twitter profillerinin…

Creamive web ajansını tanıyalım

İstanbul’da 2000’lerin başında “Yaratıcı medya çözümleri” mottosuyla çıktıkları yolda kurumsal firmalara ve yeni internet girişimlerine danışmanlık hizmeti veren web ajansıdır. Profesyonel web hizmeti veren Creamive web ajansı markaların internet deneyimlerini bir üst levele çıkartıyor. Eğer İstanbul’daysanız bir çaylarını için derim. Creamive adres: Harmandere Mahallesi Reyhan Caddesi No:6, Kurtköy – Pendik / İstanbul

7 yorum yapılmış

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.