İnternet

Ücretsiz en iyi 10 Torrent indirme programı

Torrent bir indirme protokolüdür. Birçok program ile yüksek hızda Torrent dosyalarınızı indirebilirsiniz. Torrent programlarının en iyi özelliği bilgisayarınzıı kapatıp açtığınızda kaldığı yerden başlamasıdır.

Şimdi en iyi Torrent indirme programlarını sıralayalım

FrostWire, popüler indirme programları olan Bittorent ve LimeWire’ın kaynak kodları kullanılarak geliştirilmiş Torrent indirme programıdır. FrostWire’da paylaşılmış dizi, flm, oyun gibi Torrent dosyalarını indirebilirsiniz.

FrostWire Torrent programı indir

BitTorrent dosya indirme programı ile yüksek boyutlu İSO dosyalarını indirmek için tasarlanmış Torrent indirme programıdır.

BitTorrent Torrent programı indir

uTorrent dosya indirme programının boyutu çok küçük olsa da en popüler Torrent indirme programları arasında yer alıyor. En iyi özelliği RSS ile dosya indirebilmesi. Türkçe arayğz ile Torrent dosyalarınızı daha anlaşılabilir indirebilirsiniz.

uTorrent Torrent programı indir

Vuze Torrent indirme programı ile yüksek kalitede DVD indirebilirsiniz. İçeriklerinizi XBOX 360, PS3, PSP, iTunes ve Tivo uyumlu hale getirebilirsiniz. Yazdığımız bu platformlara aktarabilrisiniz.

Vuze Torrent programı indir

Shareaza Torrent indirme programı ile, diğer Shareaza kullanan kişilerin paylaştığı dosyaları indirilmesine olanak sağlayan dosya indirme programıdır.

Shareaza Torrent programı indir

BitSpirit Torrent indirme programının iyi özelliklerinden birisi diğer BitSpirit kullanıcılarıyla sohbet edebilmektir. Ücretsiz ve Türkçe dosya indirme programıdır.

BitSpirit Torrent programı indir

ABC (Yet Another Bittorrent Client) dosya indirme programı düşük kaynak tüketiyor ve oldukça popüler bir Torrent indirme programıdır. Son güncellemeyle CPU tüketimi minimize edilmiştir.

ABC Torrent programı indir

BitLord dosya paylaşım programı C++ ile yazılmış güçlü bir dosya indirme protokolüdür. GB boyutundaki dosyalarınızı kolayca indirebilirsiniz.

BitLord Torrent programı indir

Torrent Harvester ile Torrent araması yapabilirsiniz. Çıkan sonuç sayfasından direk olarak Torrent indirebileceğiniz gibi, kaynak sayfaya giderek daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Torrent Harvester Torrent programı indir

Torrent Swapper açık kaynak kodlu sosyalleşmeye olanak veren Torrent istemcisidir. Torrent Swapper programı ile Torrent dosyalarının verimliliğiyle ilgili yorumlar yapabiliyorsunuz.

Torrent Swapper Torrent programı indir

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.