Yaşam

Tuzla Laminat Parkeci

Tuzla size en yakın laminat parkeciyi en kısa sürede ortalama 30-60 dk içerisinde ev ve iş yerinize gönderiyoruz… Ücretsiz keşif hizmetimiz sadece laminatparkeustasi.org adresinde.

Ev dekorasyonu için en önemli ev unsurlarından biri kuşkusuz laminat parkelerdir. İnsanların evlerine geldiklerine ilk gözüne çarpan genellikle laminat parke’dir Bu nedenle parke seçimi konusunda insanlar aceleci olmamalıdır. Parkeleri seçerken ev için mi ofis için yoksa idarelik bir zemin için kullanılacağını belirlemek gerekir bu nedenle laminat parkeler bu seçtiğiniz standartlara ücretlendirmesi yapılır genelde web sitemizdeki parkeler birinci sınıf ve %100 Türk malı parkelerdir bu nedenle hem ekonomik hemde hemde hızlı montaj ve bol renk ve kalınlık seçenekleri bulunmaktadır.

Size En Yakın Tuzla Laminat Parkeci

Laminat parkeler diğer zemin kaplamalarına göre daha avantajlı olduğu ve daha çok kullanıldığını biliyorsunuzdur şimdi bu avantajları biraz anlatmak gerekirse ; kolay temizlenebilmesi yani bir çekpas ile rahatlıkla temizlenmesi bunun yanında çok renk ve farklı kalite de parkenin bulunması diğer zemin kaplamalara nazaran laminat parkeler artan rekabet nedeniyle yüzlerce renk ve kalınlıkta parke çeşitleri olmuştur ve hala devam etmektedir.

Tuzla Ucuz Laminat Parke Döşemecisi

laminat parkeler hafif oldukları için ve eğer zemininiz düzse rahatlıkla parkelerinizi döşeyebilirsiniz bu nedenle özellikle apartman daireleri ve ofisler ve plazadaki kullanıcılar genelde laminat parkeleri birinci tercih olarak seçmektedirler.

Ücretsiz Keşif Tuzla Laminat Parkeci Ustasında

Laminat parkeler aşınma türlerine göre sınıflara ayrılmaktadırlar bu nedenle şimdi gelin parkelerin aşınma derecelerine göre sınıflarına bakalım ; Sınıflar AC-1 den başlayıp AC-6 ya kadar uzayabilir bu çeşitlendirme zemin kaplamanın kullanımlarına göre çeşitlendirilmiştir.

Konut parke döşemesindeki sınıflar şu şekildedir.
  • 21 Sınıf (AC-1):Yatak odası gibi üzerinde çok fazla haraketliliğin olmadığı yerlerde kullanıma uygundur.
  • 22 Sınıf (AC-2):Oturma odası yada kişisel hobi odaları için uygundur.
  • 23 Sınıf (AC-3):Hol ve girişlerde mutfak ve daha çok haraketliliğin olduğu yerlerde kullanılabilir.
  • Ticari parke döşemesindeki sınıflar şu şekildedir.
  • 31 Sınıf (AC-3):Ofis gibi çok fazla haraketliliğin ve parkenin fazla çalışmadığı yerlerde.
  • 32 Sınıf (AC-4):Mağaza ve showroom gibi yerlerin kullanımı için uygundur.
  • 33 Sınıf (AC-5):Aşınma sınıfı olarak da oldukça iyi olan bu sınıf çok yoğun haraketliliğin olduğu okul, dershane,hastane gibi yerler için uygundur.

.

 • Parkenin kalınlığıda döşeyeceğiniz yere göre seçmeniz gerekmektedir.
 • 4mm,6mm,7mm,8mm laminat parke,10mm ve 12mm laminat parke kalınlıkları mevcuttur.

Son yıllarda ülkemize 14 milim parkede gelmiştir ama parkeciler arasında pek yaygınlığı yoktur. Bu parkeler arasında en çok tercih edilen ofisler için kullanılan 31 (AC-4) modeli parkelerdir bu parkeler ülkemizde yaygın olarak tercih edilen türdür.

Ücretsiz Keşif Yapan Tuzla Laminat Parke Ustası İle Hızlıca Zemin Parkeniz Döşensin

Parke Ürünlerimizin Kalitesi

Web sitemizde bulunan parkelerimizin hepsi Türk malı ve E1 standartlarına uygun son derece sağlıklı parkelerdir gönül rahatlığı ile bizi arayıp sipariş verebilir veya keşif yapmamız için bizi çağırabilirsiniz bu işte ustayız kendimize güveniyoruz…

Kaynak: http://laminatparkeustasi.org/istanbul/2638-tuzla-laminat-parkeci-ustas%C4%B1

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.