Son günlerde çok merak ettiğim bir konuydu. Bilirsiniz ki Turkcell reklamlarını genelde dağ taş bayırda çeker. Diğer operatörlerin dağın tepesinde reklam çektiklerini ben henüz göremedim. Turkcell kalitesi zaten kendini heryerde belli ediyor. İşyerindeki dinlenme odasında benim operatörüm çekmezken, Turkcell cayır cayır çekiyor. Aynı şekilde yemekhane ve diğer odalar…

3 4 gün önce Turkcell hatta geçtim. Yarın aktif olacak. 4 GB internet, 500 konuşma, 1000 SMS 49 TL. Ayrıca 6 ay boyunca kullanacağım 6 GB internet hediye olarak verildi.* Diğer iki operatörü de kullandım. İş yerinde ve evde çoğu zaman çekmiyor. Konuşma mesaj atılsa bile internet o kadar yavaş ki telefonu bazen kırıp atasım geliyordu.

Daha önce Turkcell kullanmışlığım var, hıza alışığım hani 🙂 1 yıl boyunca hızlı bir internet kullanacağımı düşünüyorum. 1 yıl sonunda bu tarifenin ya fiyatı değişecek ya da tarifeyi iptal edip başka bir ucuz tarifeye geçirecekler. Belli olmaz. Belki de ben başka tarife istemiyorum dersem bu tarifede kalmama göz yumarlar. (Yummadılar. 1 sene sonra gelen parantez içi yazı.)

Bunu da oku >  Bugün Kış'ın ilk günü!

Bloglarda olsun forumlarda olsun Turkcell’in çekmediğiyle ilgili makaleler, yorumlar göremedik. Bu kadar yazdık çizdik, yüzümü kara çıkartma Turkcell.

* 12 ay kalma sözüne ve diğer operatörlerden numarasını Turkcell’e taşıyanlar tarifeden yararlanabilir.