Toshiba Servis Karşıyaka merkezi, teknolojinin her alanında faaliyet gösteren dünyanın en büyük teknoloji Toshiba’ nın ürünlerinde yaşanan sorunlar için onarım hizmetleri sunuyor. Klima, beyaz eşya gibi gündelik yaşantıda sıkça kullanılan ürün gruplarına sahip olan Toshiba’ nın cihazlarındaki her türdeki arıza için servis firması deneyimli ekibiyle hizmet veriyor. Özellikle Toshiba markalı cihazlarda karşılaşılabilecek sorunlara ilişkin hem bilgili ve tecrübeli teknikerler hem de bu sorunların çözümüne olanak verecek servis altyapısıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Kurulduğu ilk günden itibaren her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile de Karşıyaka genelinde müşterilerinden büyük övgüler alma gururunu yaşıyor.

Toshiba Servisi Karşıyaka ilçesinin her bölgesine hızlı servis hizmetleri sunuyor. Karşıyaka ilçesinin her noktasına uzman ekipleri ve tam donanımlı servis araçları ile hızlı müdahaleler gerçekleştirebildiği hizmetler sunabiliyor. Tüketicilerin Toshiba markalı ürünlerine ilişkin mevcut şikayetlerini, deneyimli çağrı merkezi personeliyle aldıktan kısa bir süre sonra gerekli olan onarım müdahalelerini yerinde gerçekleştirebiliyor. Cihazlardaki sorunlarda ekonomik çözümler sağlarken, asla kaliteden ödün vermiyor.

Tüm arıza onarımı yapılan cihazlara istinaden profesyonel ekipler tarafından gerekli testler ve kontroller sağlandıktan sonra onarım süreci tamamlanmaktadır. Bu şekilde tüm servis hizmetlerinde tüketicilerine 1 yıllık garanti desteğini sunabilecek kadar hizmetlerinin kalitesine olan güvenini göstermektedir. Bu sayede Karşıyaka ilçesinde oturuyor ve Toshiba markalı cihaz kullanıcıysanız her türlü sorununuzda servis firmasını arayarak, gönül rahatlığıyla yardım talebinde bulunabilirsiniz.