Sinema & Film

Tavsiye Ettiğim Filmler

Sinema severler için güncel olarak en yeni ve vizyonda bulunan en yeni filmleri derledik. Sizler için en güzel olanları seçtik. En son çıkan filmler
i incelemeye ne dersiniz?

Komedi ve bilimkurguyu bir arada sevenler için Deadpool 2:
Kahramanımız yine her zaman ki gibi çılgın ve komik şeylerin içinde. Gündelik olarak süperkahraman hayatına bir yandan devam ederken bir yandanda kız arkadaşı ile beraber vakit geçiren Deadpool’un düzeni gelecek zamanlardan gelen Cabble ile bozuluyor. Gelecekte dünyaya kötülük yapan bir çocuğun peşinde olan Cabble’ye yardımcı olmak isteyen Deadpool kendi gibi garip süperkahramanlardan oluşan bir ekiple beraber maceranın içine atılıyor.

Korku ve gerilim sevenler için çok yeterli bir film Üç Harfliler Beddua:
Liseden arkadaş olan 4 kız Melek, Burcu, Eda ve Ayla yaşanan tüm yıllara rağmen hala beraberliklerini sürdürmektedir. Hayatları güzel şekilde devam ederken bir gün aralarına Havel adında bir kadın katılır. Şaman olan bu kadının enteresan halleri onları ürkütsede arkadaşlıklarını bozmazlar. Fakat birgün kendilerine yapılan bir beddua sonra hayatları alt üst olur.

Çocuklar için harika bir film! Sevimli Emojiler 2:
Moji ve Brainpot kendilerini hız kesmeden yepyeni bir macera içinde buluyorlar. Fidolord tarafından tekrar aktif edilen virüsle savaşmak için efsane komutan anti-virüs binbaşı Swanson’un yardımına ihtiyaç duyuyorlar. Artık iki arkadaş internetin refahı için tekrar mücadeleye başlıyorlar. Sevimli minikleri bu filmden koparmayın derim.
Polisiye film severler için harika bir yapıt Oceans 18: Danny Ocean’ın kız kardeşi olan Debbie Ocean 5 yıllık hapisin ardından herkes gibi ormanlık bahçeli alanda yaşamayı hedeflemiyor. Tekrar suç dünyasına gözlerine diken Debbie; Lou, Nine Ball, Amita, Rose, Daphne Kluger, Constance ve Tammy’den oluşan ekibini topluyor. 8 kişilik soygun grubu hırsızlık için kollarını sıvıyor.
Film izlemeyi sevenler için yerli ve yabancı hiçbir filmi ayırt etmeden listelemeye devam ediyoruz. Direk İzlemeyi sevenler için 4k film izleme fırsatı sunan sinemalar’da Vizyona Girecek Filmler neler? İnceliyoruz;

Pek çok çocuğun çok yakından tanıdığı bir ismin filmi. Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi :
Enes polis memuru olan babası ve hemşire olan annesiyle vakit geçirememekten oldukça sıkılmıştır. Tüm bu durumların farkında olan ailesi Enes’e bir bilgisayar alırlar ve Enes’in tüm dünyası bu bilgisayar olur. Durumun kötüye gittiğini gören ailesi Enes’i bu durumdan koparmak isteselerde artık onun yeni bir hayali var. YouTuber olmak!

Çılgın ve bir o kadar da saf olan kızımız tekrar iş başında. Deliha 2:
Deliha yaşanan olaylardan sonra aşk hayatını arka plana atarak kendine yeni bir hedef belirler. Kariyer! Bu kariyer hayatı için yepyeni bir sektöre adımını atan Deliha artık ünlü bir restrountta işe başlamıştır. Peki dilediği herşey istediği gibi gidecek midir?

Gerilim ve bilim kurgu sevenler için Jason Statham’ın başrol olduğu Derinlerdeki Dehşet:
Bir gözlem yapmak üzere pasifik okyanusuna açılan gemi mürettebatı 23 milyar yıl öncesine ait olduğu ve soyu tükenmiş sanılan bir yaratığın saldırısına uğrar. Gemi denizin dibine gömüldüğünde onları kurtaracak tek kişi Taylor’dur.

Yakında vizyona girecek olan diğer filmler: Aile Arasında, İnanılmaz Aile 2, Bizim Köyün Şarkısı, Ant-Man ve Wasp, Eski Köye Yeni Adet, Otel Transilvanya 3, Kapalak Kızı, The Predator, Venom: Zehirli Öfke, Bumblebee ve daha nicesi.

SİNEMAYA GİTMEYE ÜŞENİYOR MUSUNUZ?
Bunlar ve daha fazlasını hiç kaçırmadan izlemek ve sinemaya boş yere para vermek istemiyorsanız bunların hepsi sizler için zaten direkizleyin.com ‘da mevcut. Online film izlemek isteyenlerin en sevdiği sitede hd film izle seçenekleri ile sinemalardan kat ve kat üstün görüntü kalitesiyle keyife merhaba diyin.

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.