22

Merhaba kocaman ve ufak çaplı şirket sahipleri. Merhaba website sahipleri. Blog yazmama engel olan bazı $eyler var. Yıllık host ve alan adı yenilemesi zaman zaman külfet olabiliyor. Bu yüzden markanızı veya internette yaymak istediğiniz başka bir şeyi belirli bir ücret karşılığı blogta yayınlayabilir, daha fazla kişiye ulaşılmasını sağlayabilirim.

Bana sponsor olmak isterseniz hello@safakcaliskan.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. “Yok ben blogunuzu çok beğendim, sadece bağış yapmak istiyorum” diyenlerdenseniz yine aynı mail adresiyle bana ulaşabilirsiniz. Olmadı siz mail adresinizi gönderin ben size ulaşayım.

Şimdi size gelelim tanıtım yazısı alanlar. Blog henüz 1 senelik olduğu için daha 40 fırın ekmek yemem gerekiyor ama buranın da internette yer kapladığını ve bu yere para ödediğimi göz ardı etmemek gerekiyor. Eğer tanıtım yazınız var ise ve saçma sapan bir sektöre ait değilse lütfen iletileşelim.

Kategori sponsoru olmak isterseniz, kategorinizle beraber iletişim adresinden bana ulaşabilirsiniz. Teknoloji, program, oyun türü kategorilerde harikalar yaratabilirim.

Grafik reklam vermek isteyenlere, blogun türlü türlü yerlerinde reklam alanı açabilirim. İletişin lütfen.

Footer linkçiler için söylemem gereken bazı şeyler var. Kargo, evden eve taşımacılık sektörü, illegal siteler, alkole tütüne, vb şeylere özendirici reklam linklerini blogta barındırmıyorum. Daha ilgi çekici olan linklemeler yapabilirim.

Başka reklam fikirleri ve fiyatlarla ilgili bilgi almak için lütfen aşağıdaki formdan iletişime geçin

22