Saçma salak bir bünyemin olmasına bağlıyorum ben bu durumu. Bir gün sabahtan akşama Hypnogaja dinlerken öteki gün Sincanlı Mustafa’yı dinlemekte nedir be sayın okur? Adam kendini dinletiyor. Memlekete gelirse muhtemelen gidemeyeceğim ama olsun, Youtube yeter bana.

Valla onu bunu bilmem de Sincanlı Mustafa nikneymli Mustafa Taş kişisini illa ki biryerlerde dinlemişsiniz gibi hissettiriyor. Mustafa Taş Angara’nın yerel sanatçısıdır. Yaşı küçük olmasına rağmen sesi büyüktür. Alkollü ortamların sanatçısı diyebilirim zira şarkılarını dinledikçe adamın içesi geliyor. Tabi bütün şarkılarını dinlemedim ama aşağıdaki videolardan anlayacaksınız durumu. Cover yapılan şarkılar olsun, kendi yazdığı şarkılar falan olsun modern müzik tınılarını bulabilirsiniz. Mustafa’nın en sevdiğim 3 şarkısı kalakaldım, Sen de anlarsın ve dilek ağacıdır. Akşamdan playera koy bu şarkıları, sabaha kadar içmezsen adımı falan değiştirmicem ameke. O kadar da değil sayın okur.

Bunu da oku >  Son zamanlarda dinlediğim en iyi sese sahip ADAM Koray Avcı

Mustafa Taş sıradan yerel sanatçı değildir. En ünlü mekan sayılabilecek Jolly Joker’den tut, Hollanda’ya, Avrupa’ya kadar yayılmış bir ünü var. Boş değil anlayacağınız. Zaten boş olsa biz dinlemezdik.

Neyse fazla uzatmadan Mustafa Taş’ın hitlerini konuya ekleyeyim

https://www.youtube.com/watch?v=ufOdl2I8kTo
https://www.youtube.com/watch?v=t91UNiSF0iU
https://www.youtube.com/watch?v=tpZ1MQ-m0LI

Mustafa Taş’ın bu şarkılarını dinledikten sonra yorumlarınızı konu altına iliştirirseniz duyguların karşılıklı olup olmadığını anlayabiliriz. Mustafa Taş’a ulaşmak için Facebook profiline gidebilirsiniz. Ayrıca diğer videolarını şu kanaldan takip edebilirsiniz.