Az önce sosyal mecraları hırpalarken farkettiğim bir haberi yazmadan edemiciim sayın okur. Sektör haberlerini takip edenler için sağlam bir kaynak olan Webrazzi çalışanlarının kurduğu Adrazzi, içeriğiyle öne çıkmış kaliteli sitelere reklam verme şeysi olarak yayın hayatına başlamış.

Adrazzi şöyle bişeymiş

Doğal reklam yaparak hedeflenen ziyaretçiye daha hızlı ulaşılabiliyor. Mesela bir teknoloji sitesinde başlıklara bakarken lap diye bir alt başlıkta site içeriğiymiş gibi duran ama aslında o bir reklam olan yazıya tıklıyorsunuz. Okey miyiz sayın okur?

Ama bu reklamlar şuan için sosyalmedya.co ve webrazzi.com adreslerinde yapılabiliyor. Bu reklamlar “İlginizi çekebilecek diğer haberler” olarak gösterilecek. Ziyaretçilerin okuma alışkanlığına göre yapılan reklam örneklerini başka sitelerde görmüştük fakat bu reklam platformundan sonra biraz daha “hıııı” dedik gibi sanki…

Bunu da oku >  Ücretsiz en iyi 10 Torrent indirme programı

Adrazzi reklamları sitelerde böyle gözükecek

Adrazzi reklam platformu ile ilgili daha fazla detaya Adrazzi.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Webrazzi ve Sosyalmedya.co sitesine reklam verebilmek için biraz fazladan paranız olması lazım.