Yaşam

Sebi Simyacı’ya Innopa Ödülü!

Sebi Pharma (Sebi Simyacı) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen Endonezya Buluş ve İnovasyon Tanıtım Derneği INNOPA (Indonesian Invention and Innovation Promotion Association) tarafından ödüle layık görüldü. Sebi Simyacı INNOPA ödülüyle bilim, inovasyon ve buluş alanındaki ödüllerine bir yenisini daha ekledi!

Buluş ve Bilim Alanında Saygın Ödüller

Sebi Simyacı markası INNOPA ödülünden önce de Kore Uluslararası Kadın Buluşçular Fuarı’nda bronz madalya, İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı’nda bronz madalya ödülüne layık görülmüştü. Bosna Hersek Kadın Buluşçular Derneği NOVA da Sebi Pharma (Sebi Simyacı) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen’i “En İyi Kadın Buluşçu” ödülüne layık görmüştü.

Türk Mucit Şebnem Özen mucit kimliğinin yanı sıra girişimci ruha da sahiptir. Türk Mucit Özen ödüllü, dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen”i bulduktan sonra Sebi Simyacı markasını kurarak buluşunu içeren ürünlerin geniş kitlerle buluşmasını sağladı. Türk Mucit Özen Garanti Bankası Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’nda  “Garanti Bankası Türkiye’nin Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimcisi” ödülünü almıştır.

Bilim, girişimcilik ve inovasyon alanındaki ödüller firmanın birçok platformda başarı sağladığını göstermektedir. Bu alanlardaki başarıların bir araya gelmesi de firmanın kısa sürede çok daha geniş kitlelere ulaşmasına katkıda bulunmaktadır.

Her Ödül Bir Sonrakine Temel Hazırlıyor!

Sebi Simyacı’nın kazandığı uluslararası başarılar marka için büyük bir güç kaynağı olmakla kalmıyor yeni ödüllere de temel hazırlıyor. Sebi Pharma (Sebi Simyacı) Yönetim Kurulu Başkanı Türk Mucit Şebnem Özen İstanbul Uluslararası Buluş Fuarına Türk Patent Enstitüsü tarafından onur konuğu olarak davet edilmiş ve Bronz madalya ile ödüllendirilmişti.  Dünya çapında birçok mucitin katıldığı etkinlikte Türk Mucit Özen’in buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” oldukça dikkat çekmiş ve takdirle karşılanmıştı. Türk Mucit Şebnem Özen; İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı’ndan sonra Türk Patent Enstitüsü tarafından Kore Uluslararası Kadın Buluşçular Fuarına kimya alanında Türkiye’yi temsil etmek üzere davet edilmiş ve bronz madalya kazanmıştı. Tüm bu başarılar uluslararası platformda da dikkatlerin Türk Mucit Şebnem Özen’in buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” üzerine yoğunlaşmasını sağladı.

Fikri Mülkiyetin Tanıtımı & Yönetimi Önem Taşıyor!

Tüm Sebi Simyacı ürünlerinde yer alan ve ürünlerin başarısının temelini oluşturan “Hücre Yenileyici Bileşen” buluşu 171 ülkede geçerli patent ile koruma altındadır. Bu durum fikri mülkiyetin de önemini göstermektedir.

Türk Mucit Şebnem Özen’e ödül veren ve başarılarından dolayı tebrik eden INNOPA inovasyon, buluş ve bilim alanındaki gelişmeleri de destekliyor. INNOPA patent, fikri mülkiyet alanındaki bilinçlenmenin artması için de çaba harcamaktadır.

Sürekli Araştırma, Sürekli İnovasyon!

Günümüzde firmalar için araştırma, ar-ge ve inovasyon bir seçenek değil zorunluluk haline gelmiştir. Sebi Simyacı bu anlamda bir mucit tarafından kurulmanın avantajını yaşamaktadır. Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü, dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” buluşu tüm ürünlerin başarısının temelini oluşturmaktadır. Bununla birlikte Sebi Simyacı ürünlerine yenileri eklenmekte; araştırma, ar-ge ve gelişim sürekli devam etmektedir.

Sebi Simyacı firmasının çok önemli bir güç kaynağı da kullanıcılarından gelen geri bildirimlerdir. Sebi Simyacı cilt bakım ürünlerinden çok memnun kaldığını belirten kullanıcılar cilt bakımının yanı sıra saç bakımında da Sebi Simyacı ürünlerini kullanmak istediğini belirtti. Tüm bu beklenti ve istekler Sebi İxir Saç Bakım Serumu’nun da Sebi Simyacı ürün yelpazesine katılımını sağladı.

Sebi İxir ailesine yeni katılan Sebi İxir Saç Bakım Serumu 7 güçlü içeriği ile saçlara, saç derisine ve saç köklerine yoğun bakım yapıyor, besliyor. Sebi İxir Saç Bakım Serumu ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen”, Pro Vitamin B5, Trighogen, Saw Palmetto, Isırgan Otu Ekstraktı, Gingseng ve Biotin içeriyor! Zengin içeriğe sahip ürün saçı yağlandırmaz ve kokusuzdur.

Sebi İxir Saç Bakım Serumu saçları çevresel faktörlere karşı koruyarak saçların zarar görmesini önlemeye katkıda bulunmaktadır.

Sebi İxir Saç Bakım Serumu tüm Sebi Simyacı ürünleri gibi zengin ve güçlü içeriğe sahiptir.

Ciltleri Dönüştüren Başarı!

Türk Mucit Şebnem Özen’in başarıları uluslararası alanda olduğu kadar ülkemizde de dikkat çekiyor. Türk Mucit Özen’in Milliyet Gazetesi Kadın Girişimciler & Yöneticiler Özel Ekinde yayınlanan röportajında Sebi Simyacı markasının kuruluşuna ve Türk Mucit Özen’in başarılarına geniş yer verildi. Türk Mucit Özen; firmanın hızlı gelişiminde etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen”in gücünün ve kullanıcıların, hastanelerin, eczanelerin gösterdiği yoğun ilginin etkili olduğunu belirtti. Türk Mucit Şebnem Özen başarı için inanılan bir çalışmadan asla vazgeçilmemesi gerektiğinin önemli olduğunu da ifade etti. Sebi Simyacının başlıca ürünleri;

Koltuk Altı Kararması

Sivilce lekelerine çözüm

Güneş Lekeleri Nasıl Geçer

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.