Teknoloji

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Donma Sorunu

Samsung Galaxy S8 için yeni bir güncelleme yayınlandı

Android Telefonlar Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus modellerin de son zamanlarda kullanıcıları sıkıntıya sokan takılmaları ve yeni temadaki sorunları gidermek için yeni bir güncelleme sürümü yayınlandı.

Samsun’un en üst modelleri olan S8 ve S8Plus modellerinde kullanıcıların yoğun şikayetlerine sebep olan ara yüz problemleri cihazların kilitlenerek kullanım dışı kalmalarına sebep oluyordu. Gelen şikayetleri değerlendiren Google ekibi hızlı bir şekilde takılmalara sebep olan yazılım hatalarını düzelterek yayınladığı son güncelleme ile kullanıcılarının sorunlarını giderdi.

Samsung’un çok beğenilen Experience teması, sık sık donma ve cihazlarda takılmaya sebep olduğundan şimşekleri üzerine çekiyordu, son güncelleme nedeniyle yaşanan problemler giderilmiş oldu ve performans düşüren sorunlar giderilmiş ve performans artırıcı iyileştirmeler yapılmış. Ayrıca Google ekibinin aylık olarak periyodik olarak yayınladığı güvenlik yamasının Ekim 2017 versiyonuda bu güncelleme paketi ile sunuldu. Toplam büyüklüğü 540 MB olan bu güncelleme için mobil datanızı tüketmemeniz için, uzmanlar WiFi bağlantısı kullanılarak indirilmesini tavsiye ediyor.

Devamı İçin : Samsung Galaxy S8 Donma Sorunu ve Çözümü
Android ile ilgili tüm uygulamalar için Sayfamıza bekliyoruz

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.