Yaşam

Profilo Beyaz Eşya Tamir Servisi

Bulaşık makinesi ve buzdolabı kampanyalarını kaçırmamak adına düşen fiyatlar ile birlikte biz de beyaz eşya konusunda Profilo markasını tercih ettik. Fiyatların düşmesi bizi mutlu etti çünkü tek bir ürün almak yerine eksiklerimizi tam anlamıyla gidermek adına birkaç beyaz eşya satın almayı düşünüyorduk.

Profilo marka ürünleri yakından inceledik ve bazı isimlerden de bu marka hakkında yardım aldık. Kalabalık bir eşya grubu ile Profilo ailesine bizler de dahil olduk ancak servis konusunda yetkili ya da özel seçimi yapmadan önce de detaylı bir araştırma yapmam gerekiyordu. Yetkili servisler garanti belgesine bağlı olarak iş yaptıkları için çok da kusursuz bir hizmet sunmuyorlar ancak özle servis firmalarının müşteri ile ilgisi çok daha fazla!

Profilo Servis araması yaparak ulaştığım bu firma neden özel servisleri tercih etmem gerektiğini bana uygulamalı bir şekilde gösterdi diyebilirim. Profilo Servisi yaptığı çalışmalar sayesinde ürünlerin ilk bakımında harikalar yarattı ve kusursuz bir şekilde ürünleri teslim etti.

Bakım konusunda titiz davranıyorum ve ürünlerim ne kadar sağlıklı olursa olsun düzenli bakım hizmeti alırım. Sizler de firmadan hizmet almak ya da sorularınızı iletmek isterseniz web sitelerini kullanabilir ya da çağrı merkezi ekiplerinden yardım alabilirsiniz. 444 88 48 numaralı telefonları hafta içi olduğu gibi hafta sonu da aktif olarak hizmet sunmaktadır.

WEB: https://www.profilo-servis.com

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.