İklimlendirme teknolojisinde devrim yaratan kombiler sayesinde her mekanda ısıtma çözümleri hem pratik hem de ekonomik bir hale geliyor. Dünya genelinde ısıtma çözümleri konusunda son derece yoğun şekilde tercih edilmeye başlanan kombi teknolojisi, son yıllarda doğalgaz altyapı yatırımlarının genişlemesi ile birlikte Türkiye’de de yoğun olarak tercih edilmeye başlandı. Son derece yaygın şekilde kullanılan Alarko kombi cihazları ile her mekanda ısınma kalemlerinin çok daha ekonomik hale gelmesi sağlanıyor.

Son derece yüksek kalite ve teknolojik özelliklere sahip olan Alarko markalı kombiler ile uzun ömürlü bir kullanımı her kullanımda en yüksek verimliliği elde edecek şekilde sağlayabilmek için Alarko Servisi merkezi ile periyodik kombi bakımının yaptırılması gerekir.

Bir kombi ne kadar kaliteli teknolojiye ve parçalara sahip olsa da zaman içerisinde düzenli olarak periyodik bakım işlemlerinin gerçekleştirilmemesi pek çok sorunun ortaya çıkmasına neden olur. Periyodik bakımı düzenli olarak yapılmayan Alarko kombilerde de zaman içerisinde performans düşmesi, teknik kombi arızaları görülebileceği gibi kombinin kullanım ömrü de kısalır.

Bu yüzden de periyodik kombi bakımına nem verilmeli ve düzenli olarak Alarko Servis merkezi aracılığı ile kombinin periyodik bakımının yaptırılmasına dikkat edilmelidir. Bu sayede kombinin her zaman en yüksek verimliliği sunacak şekilde çok daha uzun ömürlü bir kullanıma sahip olabilmesi sağlanabiliyor. Aynı şekilde kombide görülebilecek tüm arızalar ile ilgili olarak özel servis merkezine iletişim numaraları üzerinden başvuruda bulunulabilir.