Onlar içimizde! Onlar her yerde!Bugüne çok anlamlı ve zekice tasarlanmış bir kaç görsel ile uyandım diyebilirim sayın okur. Hayvan evlat edinme ile ilgili farkındalık kampanyası başlatan Fotoğrafçı Amol Jadhav ve sanat yönetmeni Pranav Bhide, Mumbai’de bu işe imza atmışlar. Çok beğendim ve kampanyanın başarılı sonuçlanması beni mutlu etti.

Aşağıda göreceğiniz görseller ilk bakışta normal fotoğraflar gibi algılansa da aslında o fotoğrafların aralarında hayvanlar gizli. İnsanlar, Amol ve Pranav’ın çağrısını duymuş olmalılar ki evlat edinme geçen yıla oranla %150 artış göstermiş, 42 evlat edinilmiş. Böyle bir çağrı yapan Amol ev Pranav’ı can-ı gönülden kutluyorum.

Evde hayvan besleme fikri bende yüzyıllardır var fakat annem evde hayvan fikrine pek sıcak bakmıyor. Oraya buraya işer s*çar kokutur diyor. E hayvan bu ne olacağdı? Belki önümüzdeki yüzyıllarda annemi ikna edip eve bir kaç tane hayvan alabilirim.Yazıya tepkini koy!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Bravo Bravo
0
Bravo
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Komik Komik
0
Komik
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık

Yorumlar 2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çok içten vuran ve gerçekten bu fotoğrafçının böyle bir kampanya başlatması beni gerçekten çok mutlu etti. Makalede de belirttiğiniz gibi hayvanlarımızın korunması gerçekten çok önemli bir etken. Çok yararlı bir makale olmuş. Teşekkür ediyorum.

Daha fazla Kişisel

Paylaştığınız için teşekküler.