Bisiklet İnternet

Okuyacak yeni bir blog daha bulmak

Merhaba sayın okur. Bu yazımda sizlere yeni bir blog bulduğumdan bahsekdasffjdfllkşakldjadk.

Biliyorsunuz ki ben bir bisiklet severim ve blog yazıyorum. Hem bisiklet seven hem de blog yazan çok az insan var şu sanal ortamda. Blogtaki Bisiklet kategorisine çok az yazı yazıyorum farkındayım. Bu konularda pek yazmayı sevmiyorum (?) Diğer kaynaklardan besleniyorum. Başka blogları okuyorum. Bisiklet forum var mesela orada takılıyorum. Youtube bisiklet kanalları var. Geziniyo var, İki teker bir adam var. Hem izliyorum hem okuyorum.

Bu yazıyı yazma amacım okuyacak başka bir blog bulmamdır. Bulduğum blog hem bisiklet ile alakalı yazılar yazıyor, hem de yazarın bisikletiyle çıktığı maceraları anlatıyor. Blog ve bisiklet ikilisi yan yana olunca dadından yinmiyor sayın okur. Bu yüzdendir ki;

Bisikletblog.com ile tanışmanızı isterim. Bisiklet haberleri, sektörden haberler ve yazarın bisiklet maceralarını okuyabilirsiniz. Bisiklet sever ve Blogger olmak çok ayrıcalıklı bi’şey değil mi sayın okur? Böyle blogları bulunca kaynak koduna kadar okuyasım geliyor. jshdjkasdjsdjkshd

Yazarıyla alakalı çok bir şey bilmesem de iyi birisi olduğunu tahmin etmek zor değil. Bisikleti ve doğayı seven insandan zarar gelmez sayın okur. Öyle işte. Bir blog daha keşfetmenin haklı gururuyla uyuyacağım bu gece.

Bisikletblog yazarını sosyal medyalardan takip etmek isterseniz blogtaki bağlantıları kullanabilirsiniz. (Not: Bir ortak arkadaşımız var 🙂 ) Ayrıca o yol kaskına bayıldığımı söyleyebilirim.

4 yorum yapılmış

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.