Merhaba insanoğlu ve bilimum hayvan dostlar…

Yıllardır blog yazarlığı yapmış biri olarak, direk ad soyad ile blog adı almak benim için artık kaçınılmaz birşeydi. Hep başka başka isimlerle yazdığım blogların bir süre sonra bana ilham veremediğini düşünerek kendi adımı soyadımı blog dünyasında var etmeye çalışacağım.

What’s going on?

Bu blogta şöylemesine şeyler oluyor. İlk önce yıllardır yapamadığım bir iki tane konu için cidden çalışma yapmayı planlıyorum. Bu konuların ilki sosyal projeler. İnsan, hayvan, doğa gibi konularda sosyal sorumluluklara katılarak, insanların gülmesine, onların da bu dünyada yaşadıklarının farkındalığını ortaya çıkarmaya çalışacağım. Ayrıca kişisel olarak nirvanaya ulaşıp, oraya hükmedeceğime inanıyorum.

Blogtaki diğer kategoriler çoğu insanın günlük hayatında uyguladığı konulardan ibarettir. Kitap okuruz, dizi ve filmleri izleriz. İşe güce dalıp bazı şeyleri unutabiliriz ama biz iyi insanlarız. İlla ki bir yerlerde patlak veririz ve silkelenip kendimize geliriz.

Bunu da oku >  Geç kalınmış bir yazı ve bir teşekkür!

Bu sefer çok farklı yazı modelleriyle yazmaya can atıyorum resmen. Mesela şu zamana kadar gittiğim gördüğüm yerleri hiç yazmadım. Bir kaç yazmışlığım var ama bu yetmez tabiki de….

Kısaca toparlamak gerekirse;

Düşündüğüm her türlü nane bu blogta yer alacak. Uzun uzun yazı yazmaya üşeniyorum o yüzden kısa yazılarla okuyanları sıkmamaya çalışıyorum.