Blogculuk

[Logoları gönderiniz] Blogçu dayanışmasını başlatalım

Selam sayın insanlar ve diğer yaşam formları. Şu konuda bahsetmiş olduğum blog dayanışması olayına artık girişelim diyorum. Şu saate kadar neden başlamadık anlamadım zaten. Blog dayanışması için bir takip sistemi yapamadığımız için bu işi manuel yapmaya karar verdim. (Varsa bir babayiğit bunu bize yapabilir) Eğer yapılamazsa bir WordPress eklentisi kurup logoları tekrar ekleyebiliriz. Aklınızda böyle bir eklenti varsa lütfen yazınız.

Tıklama sayısını gösteren, title’ını yazabileceğimiz ve diğer istatistiklerini görebileceğimiz bir eklenti olursa işimize çok yarayacaktır. Ben çok denemeler yaptım ama eklentilerin çalışma mantığını anlayamadım.

Blogçu dayanışmasına katılmak isteyenler logolarıyla beraber linklerini ve logo title’ını iletişim sayfasından bana gönderebilir. Şuan için ilk 10 kişi dayanışmadan faydalanabilecektir. Eğer katılım çok olursa gruplara bölünecektir ve herkesin bloguna göre logo değişimi yapılacaktır. Hem SEO yapılmış olur. Logolarızın boyutları 32×32 boyutlarında olmalıdır.

Blog dayanışması için desteklerinizi beklemekteyim. Lütfen iletişime geçiniz. Logoları isteyen kendi sunucusundan, isteyen uzak url olarak ekleyebilir ama en mantıklısı kendi sunucusuna yüklemek olacaktır. Çünkü eskiden başıma gelen bir olay vardı biraz sıkıntı yaşadım. Haydi blogçular şu işi bitirip normal seyrimize devam edelim. Hadi çaw!

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.