Bu neden böyle oluyor sayın okur? Uykuzusuzluktan mıdır düzensiz beslenmeden midir bilmiyorum. Galiba yine canım sıkılacak benim. Sıkılıyorda gerçi. Sonsuz sıkıntı…

Bişeylerin eksikliğini hissediyorum gibi geliyor bazen ama o eksiklik nedir bilmiyorum. Herşeyi sorgular oldum. Değişik bi’şey oldum çıktım sayın okur. Belkide sıradanlıktır bendeki sıkıntının sebebi. Alıp başımı gitsem bilmediğim yerlere belki huzur bulurum ha?

Hayatı sorguluyorum, islamı sorguluyorum, doğayı sorguluyorum. Herşeyden nem kapıyorum. Canın sıkkınsa havada uçan kuş “neden orada uçuyor lan?” diyip sinirlenebiliyorsun. Uykum var.

Belkide arkadaşsızlıktan kaynaklanıyordur. Belkide sorun ekonomik güçtür. Hepsi yeterince var aslında. Bu hala neyin sıkıntısı? O kadar çok sıkılmışım ki Nescafe’nin yanında Niğde gazozu içiyorum. Gerisini sen düşün artık sayın okur.

Bunu da oku >  Tavşana krakerini kaptıran bebeğin şapşik halleri

Bisiklet almıştım kendime. At gibi bir oraya bir buraya gezmek için. Nitekim at gibi bindim ama işten eve, evden işe başka bir b*ka yaramadı avradını sittiğim. Biyanki’nin sağlam dağ bisikleti modeli olmasına rağmen bir türlü alışamadım velespite. Belkide bendeki sıkıntı budur. Daha iyi bir dağ bisikleti alamamam. (?)

Salcano veya Cube marka bir bisikletimin olmasını isterdim açıkçası. Eğer bu cümleyi okuyan kodaman şirketler varsa bana bu iki markadan bir tanesini gönderebilirse çok makbule geçer. Hatta çok hora geçer. Nolur gönderin abi ya 🙁

Nescafem de, Niğde gazozumda bitti. Yazı da bitti. Şimdi klavyenin tuşlarını aşındırma vakti. Prototype 2 zamanı!

Hadi kaybol sayın okur. Yazı bitti.