Yaşam

Karşılaştırma Platformlarına Bir Yenisi Daha Eklendi: MAABAC

Bu yazıda sizlere yeni nesil karşılaştırma platformlarından biri olan Maabac hakkında bilgi vereceğim. Bu platformda kullanıcılar ürünler hakkında yorumlarda bulunuyor, neden o ürünü tercih ettiğini ya da artılarını ve eksilerini belirtiyor. Yeni bir ürün alırken ya da film ve dizi izlemek istediğimizde başkalarının görüşlerine bir bakarız. Bu platform işte tam da bunun için var!

Maabac Nedir?

Maabac yazının başında da belirttiğim gibi yeni nesil karşılaştırma platformlarından biridir. Bu platform içerisinde teknoloji, seyahat, dil, dizi, film gibi çok farklı konular hakkında görüşler yazılmaktadır. Böylece iki konu arasında kalma derdimize son vermek amaçlanmıştır. Ayrıca böyle siteler sayesinde karar verme süremiz de azalmaktadır. Maabac basit ara yüzü ile kolay kullanım sunmaktadır. Bunun yanında en büyük artısı tek site altında yüzlerce farklı kategoriye kolaylıkla ulaşmamızı sağlamasıdır.

Maabac’i Nasıl Kullanırım?

Maabac platformuna üye olmak ücretsizdir. Siteye girerek kısa sürede üye olabilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra konular altına yorumlarınızı yazabilir, diğer kullanıcıların yazdıkları yorumları beğenebilir, yanıt verebilir, dilerseniz de yeni bir konu açabilirsiniz. Siteye üye olmadan da kullanıcıların yorumlarını okuyabilir, yorumlarını okumak istediğiniz bir konuya arama kısmından bakabilirsiniz.

Maabac yeni açılan bir platform olsa da kısa sürede çok sayıda kullanıcıya ulaşacak gibi duruyor. Siz de altta vereceğim site linkine tıklayarak kolaylıkla bu platforma üye olabilirsiniz.

Site linki: https://maabac.com/

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.