Yaşam

Kadıköy Alarko Kombi Servisi

baymak-servis

Ülkemizde 1950’li yıllardan beri hem vatandaşlarımızın hayat standardını yükseltmek hem de ülke ekonomisine katkı sağlamak amacı ile ısıtma sistemleri konusunda üretim yapmaya başlayan Alarko, şanını günümüze kadar taşımayı başarmış ve hiçbir zaman kalite çizgisinden ayrılmamış önemli markalardan biridir. Isıtma sistemlerinin devlerinden biri olan Alarko cihazlarınız için İstanbul’un sevilen ve merkezi sayılabilecek ilçelerinden biri olan Kadıköy’de hizmet vermekte olan Özel Alarko Servis Kadıköy firmamız Alarko marka tüm cihazlarınız için bakım, onarım gibi hizmetleri uzman kadromuz ile birlikte sağlamaktayız.

Firmamız kurulduğu günden bu yana kaliteyi ve müşteri memnuniyetini son derece önemseyerek rakiplerine ciddi anlamda fark atmayı başaran önemli ve tercih edilme listelerinde üst sıraya yükselmeyi başaran bir firma olmuştur. Teknik servis işine gönül vermiş olan uzman kadromuz ile birlikte Alarko cihazlarınız için gereken tüm teknik servis kapsamlı işlemler hızlı servis imkanımız ile birlikte sağlanmaktadır. Aynı gün servis gibi önemli bir avantajı da Alarko kullanıcılarına sunan firmamız aynı zamanda devamlı aktif bir şekilde çalışmakta olan çağrı merkezimiz ile karşınıza çıkmakta ve tüm sorularınıza cevap bulmak için kendisini her geçen gün daha da çok geliştirmektedir. Teknik servis hizmetimiz 1 yıl garantilidir ve yedek parça değişimlerinde tamamen orijinal parçalar kullanılmaktadır.

Özel teknik servis hizmetimiz dahilinde alacağınız tüm hizmetler firma güvencemiz altındadır ve müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız İstanbul’un diğer ilçelerinden de önemli ölçüde ilgi görmektedir. Donanımlı teknik kadromuz kendisini her zaman daha da geliştirirken 7/24 aradığınız zaman ulaşabileceğiniz çağrı merkezi ekibimiz de son derece başarılı ve güvenilir bir biçimde size hizmet sağlamaktadır. Alarko kullanıcıları için çalışan firmamız Özel Alarko Servis hizmetini almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.