Televizyonlar, özellikle akşamları sıklıkla tercih ettiğimiz vakit geçirmek için ailecek etrafında toplanmış olduğumuz elektronik cihazlardır. Samsung da sık kullanılan elektronik cihaz markalarındandır. Piyasada öncü bir konumda olan marka, televizyon da üretmekte, Samsung marka televizyonlara kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Bu markaya ait bir cihazınız varsa, çeşitli sorunlar ile karşılaşıyorsanız, televizyon izlemek imkansız hale geldiyse, Samsung servis hizmetinden yararlanabileceğinizi biliyor muydunuz? Servis hizmetimiz profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından verilmektedir.

Özel İzmir Samsung Servis Merkezi

Samsung marka cihazınızın tamir edilmesi, ya da yalnızca bakımının yapılması bizimle beraber çok kolaydır. Ekibimizin bu konuda sunduğu politika itibari ile işçilik ve parça garantisi de sağlamaktayız. Müşterimizi memnun etmek ve mevcut müşteri sayımızı korumak için sürekli olarak müşterilerimize destek sağlamaktayız. 1 yıl boyunca işçilik ve parça garantilerinizi de üstleniyor olası herhangi bir sorunda ücretsiz destek sunuyoruz.

Servisimiz bu yüzden piyasadaki öncü firmalardan birisi. Bu sebepten ötürü de televizyonu bozulan birçok kişi bizi tercih ediyor. Siz neden hizmet alan müşterilerimizden birisi olamayasınız? Sizleri de aramızda bekliyor, hizmetlerimizi sunmak istiyoruz. Samsung marka televizyonlar için iletişime geçin.