Yaşam

İstanbul Fakir Servisleri 7/24 Sizinle

Fakir, günümüzde en popüler ev eşya markaları arasında yer almaktadır. Pek çok farklı ürünü ile hayatımıza girmiş olan Fakir markasının, en çok kullanılan cihazlarından bir tanesi de elektrikli süpürgedir. Çekme gücü son derece yüksek ve fiyat performans açısından da oldukça kaliteli olan bu cihazlar, zaman zaman teknik arızalar yaşayabilmektedir. Firmamız, Fakir Servis olarak servis hizmeti sağlamakta; Avrupa ve Anadolu Yakası’nda yaşayan müşterilere devamlı hizmet sağlamaktadır.

İstanbul Fakir Servis olarak çalışan ve bu alanda birçok olumlu yorumu bulunan; bugüz özel teknik servisler arasında en çok bilinen ve en çok tercih edilen olmayı başarmış servisimiz, elektrik süpürgenizin tamiri konusunda da size beklediğiniz hizmeti vermekten memnuniyet duyacaktır. Uzun süredir bu alanda çalışmakla beraber, hem evlere hem de çeşitli kurum ve kuruluşlara teknik servis hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Fakir Servisleri olarak müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşteri beklentilerini karşılamak, en çok önem verdiğimiz detaylar arasında yer alıyor. Siz değerli müşterilerimizin elektrik süpürgelerinde meydana gelecek en ufak sorunda bile, teknik servis hizmetinden yararlanabilmelerini sağlamak, vermiş olduğumuz en büyük hizmetler arasında bulunuyor.

Fakir servis olarak başta elektrik süpürgeleri olmak üzere, birçok beyaz eşya ve hatta çeşitli markalara ait kombi ve klima tamirinde servis hizmeti sunmaktayız. Randevulu şekilde bizden hizmet alabilmeniz mümkün.

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.