Kombi ile ilgili sorunlar yaşamaktan bıkmış biri olarak, ilk etapta farklı bir markadan hizmet almayı tercih ettim ve ilk kez doğru bir şey yaptım diyebilirim. Baymak marka kombiyi tercih ettim ve şimdilerde eski kombim ile ilgili yaşadığım sorunlardan tamamen uzak bir yaşantı sürüyorum.

Sorunlar çok fazla canımı sıkmaya başlamıştı ve aldığım servis hizmetlerine rağmen inanılmaz derecede verimsiz bir ürün kullanıyordum. Buradan ilk olarak Baymak markasına teşekkürlerimi sunmak istiyorum çünkü gerçekten muazzam bir iş çıkartmışlar ve kombi teknolojisinde tek geçerim diyebileceğim bir firma olarak yerini almışlardır.

Peki ürün teknolojisinin yanı sıra bu markanın sunduğu başka avantajlar var mı? Servis hizmetleri konusunda da muazzam bir firma olduğunu düşünüyorum ve ürünü aldıktan bir süre sonra bakım hizmeti almak adına çok fazla araştırma yaptım ve bu araştırmalar doğrultusunda da Özel Baymak Servis ile karşılaştım. Servis talebime çok kısa sürede geri dönüş yaptılar ve aynı gün de servis için evime geldiler.

Ürünlerim ne kadar sorunsuz olursa olsun hiç düşünmende bakım hizmetleri alırım çünkü gerçekten bu sayede ürünler ayakta kalabiliyor ve çok daha uzun süre hizmet verebiliyor.

Baymak Servis Ümraniye, siz değerli Baymak kullanıcılarına da tavsiye edeceğim ender firmalardan bir tanesidir ve pişman olmayacağınızın garantisini de verebilirim.