Yaşam

İş İngilizcesi Workshop Nedir?

İş İngilizcesi Workshop ile kurum çalışanları dillerini ne şekilde geliştirmeleri gerektiğini öğrenir. Nerede açığı olduğunu, eksiklerini ne şekilde tamamlaması gerektiğini öğrenir. Şirkette yada holdingde çalışıyorsanız, mutlaka workshop bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü workshop yani fikir üretme ile kendinizi doğru ifade edebilmelisiniz. Fikrinizi İngilizce olarak rahatlıkla ifade edebiliyor olmalısınız.

Workshop Detayları

İş İngilizcesi Workshop sayesinde mesleki anlamdaki zorlukları giderebilir, kendinizi çok daha rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz. Holding yâda şirket çalışanı için kendisini doğru ifade etmek çok önemlidir.

Workshop ile İfade Yeteneği

Workshop eğitimi alan birey kendisini yazılı ve sözlü olarak çok daha iyi ifade edebilir. Şirket içinde yükselişini sağlayacak bu özellik ile artı puan toplayacaktır. İfade yeteneğiniz olmadan yükselemezsiniz. İngilizce biliyor olmanız yeterli değildir. İş İngilizcesi bilmeniz de yeterli değildir. Bunu tamamlayan başlıca unsurlar vardır. Toplantılarda İngilizce diyalogların önemi yadsınamaz. Kendinizi iş çerçevesi içerisinde doğru ifade edebiliyor olmalısınız.

Farklı Ülkeler ile Bağlantı

İş İngilizcesi Workshop eğitimi aldıktan sonra farklı ülkelerden insanlar ile rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Müzakerelerde gözükebilir, kendinizden emin hareketler ile hakkınızda konuşmalarını sağlayabilirsiniz. Bunun için Formula Lingua’yı tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz ile size tüyoları verebilir, rahat ve etkin konuşma metotlarını sıralayabiliriz. İş alanınıza göre seçkin kelime ve hareketlerinizi denetleyebiliriz.

Kendine Güvenmek

Önünüzde yığılan onca iş ve dosya var ve siz işin içinden nasıl çıkacağınızı bilmiyorsunuz. İngilizceyi biliyor ancak bunu pazarlayamıyorsunuz. Sempatik tavırlar içine giremiyor, çekingen kalıyorsunuz. Oysa konuya hâkimsiniz. Bilgi açısından sorununuz yok. Tek sorun kendiniz güvenmek. İngilizce iletişim yetkinliği geliştirmek istiyor, ancak bir türlü içinden çıkamıyorsunuz. Sorun değil. Formula Lingua yanınızda. Formula Lingua’nın uzman ekibi sizin ne istediğinizi ve neler yapamadığınızı size uygulayacağı testlerle bulur. Size bir takım istatistiki bilgiler verir. İstatistik ve analizi yorumlarken siz bile şaşıracaksınız.

Program İçeriği

Workshop program içeriği iş dünyasını ve gelişen dünyayı yakından takip edebileceksiniz. İngilizce kaynaklı terimler ile karşılaşınca bocalamayacak, şaşırmayacaksınız. Sosyal ağ yâda telefon üzerinden farklı uyruklu insanlar ile rahatlıkla kendinizi ifade edebileceksiniz.

Formula Lingua’nın yeni gelişmelerinden haberdar olmak isterseniz resmi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/formulalingua
https://www.instagram.com/formulalingua

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.