Diziler

Iron Fist dizisini izliyor musunuz?

Iron Fist dizisini günlerdir bekliyordum. Ha çıktı ha çıkacak derken bir baktım 10 bölümünün de dizi sitelerine yüklendiğini gördüm. Bendeki mutluluğu görmeliydiniz. Bayramlık ayakkabı alınmış bir çocuk kadar şendim. 2017 Mart çıkışlı olan bu dizinin bu kadar bölümü nasıl yüklenebilmiş anlayamadım ama neyse.

Bir başka Marvel dizisi olan Iron Fist dizisindeki esas oğlanımız Danny Rand anne babasıyla bir uçak kazası geçirir. Anne babası ölür ve Danny Rand Himalaya Dağı’nda şamanlar tarafından kurtarılır. Olaylar olaylar…

Danny Rand bilindiği gibi bir süper kahraman. Gücünü nerede ne zaman kullanacağını biliyor ve bu gücünü çok iyi saklıyor. Iron Fist sanki bir süper kahraman dizisi değilmiş gibi hissettiriyor. Danny manyak derecede kung-fu biliyor. Şamanlar tarafından kurtarıldığında hergün, her saat talim yaparak günü geçirdikleri için Bruce Lee kıvamına gelmiş ve bunun ötesi var sayın okur. Iron Fist ile alakalı çok detaya girmeyeyim spoiler’e girmesin. Diziyi izleyin.

Iron Fist dizisinde sık göreceğimiz oyuncular

Finn Jones Rol: Daniel “Danny” Rand | Jessica Henwick Rol: Colleen Wing

Jessica Stroup Rol: Joy Meachum | David Wenham Rol: Harold Meachum

Danny’nin süper gücü başka bir boyuttayken savaştığı ejderhadan geliyor. O’na “Demir Yumruk” diyorlar çünkü Çi enerjisini çağırdığında yumruğu çok sert oluyor, kurşuna kılıca, falana filana dayanıklı oluyor. Evet sayın okur genel hatlarıyla Iron Fist dizisi böyle. Fantastik dizi seviyorsanız Iron Fist dizisini öneririm.

2 yorum yapılmış

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.