Teknoloji

iPhone X Ekran Değişimi

Çokça kullanıcının bilmiş olduğu markalardan biri olan iPhone markasının X telefon modelini kullanmakta olan kullanıcılar için telefonlarını kullanmış oldukları esnada ekranlarının başına gelebilecek bir hasar veyahut arıza durumunda Citrus Mobil firması olarak siz akıllı telefon kullanıcılarımıza güvenilir ve kaliteli iPhone X ekran değişimi hizmeti sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz teknik servis hizmetinde hasarı bulunan cep telefonunun tamirat işleminde en sağlam yedek telefon parçalarından yararlanarak onarımlar sağlamaktayız. Kullanıcı bireylerin bütçesine göre uygun malzemeleri sunarak telefonlarını tamir edip teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

iPhone x ekran değişimi işlemlerini gerçekleştirirken bütçesi uygun olan kullanıcılarımız için orijinal yedek telefon parçaları kullanırken bütçesi yeterli olmayan cep telefonu kullanıcılarımız için ise yine orijinal ürün kalitesine çok yakın olup sadece birkaç özellik bakımıyla orijinal parçanın gerisinde kalmakta olan teknik servis alanında uygun olup olmadığının testini yaparak kullandığımız gx marka olead ekran değişimi ürünlerini de kullanmaktayız. Ekran değişimi işlemleri için telefonun başına gelmiş olan hasar ve arızanın boyutu servis hizmeti için gerekli olan ücreti değiştirebilmektedir. Sabit olarak belirtilen bir ücret bulunmamaktadır. Bundan ötürü servis hizmetine başlanmadan önce yetkili ile ücretin konuşularak işlemlerin gerçekleştirilmesi çok daha sağlıklı olacaktır.

iPhone x ekran değişimi teknik servisimiz haftanın her günü kullanıcılara hizmet vermektedir. Telefon arıza ve hasarları ile alakalı olan pek çok konuda hizmet sağlamakta olan Citrus Mobil firmamız cep telefonu ekran değişim işlemi için şirketimize gelen telefonlar aynı günde yarım saatlik süreç içerisinde tamirat işlemleri sağlam ve hızlı bir şekilde yapılarak teslim edilmektedir. Ayrıca hasar açısından durumu kötü olan telefonların tamiratı uzun sürecek olursa kullanıcılara geçici cep telefonu hizmetleri de sunulmaktadır. Kargo ile teknik servis şirketimize ulaşmış olan cihazlar için de işlemler aynı hız ve kalitede gerçekleştirilip yine aynı gün içinde tekrardan kargo firmasına teslimi sağlanarak kullanıcıya güvenilir bir şekilde geri ulaştırılması sağlanmaktadır. Sizlerde vermiş olduğumuz servis hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizlere internet sitemiz üzerinden ya da telefon numaralarımız aracılığı ile ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.