Diziler

İlk Yerli Vampir Dizimiz: ‘Yaşamayanlar’

BluTv’nin, ilk Türk yapımı vampir dizisi için kolları sıvadığını duymuştuk. Kimileri bununla dalga geçerken kimileri de heyecanla dizinin yayınlanmasını bekliyor.

İlk yerli vampir dizisi olacak olan Yaşamayanlar, isim itibariyle bende bir miktar ‘gerçekten mi? toplanıp seçtiğiniz isim bu mu?’ düşünceleri uyandırdı. Fakat yine de dizi nasıl olacak, kadroda kimler yer alacak, detaylar neler çok merak ediyorum. Diziyle alakalı bildiklerimiz Elçin Sangu’nun başrolde olduğu. Beyaz teni ve gözleriyle bence karaktere çok uygun olmuş, başarılı bir seçim olduğunu düşünüyorum. Yönetmenliğini Alphan Eşeli’nin yapacağı dizide Elçin Sangu’ya eşlik eden diğer isimler de Birkan Sokullu, Büşra Develi, Nilperi Şahinkaya ve Selma Ergeç olacakmış. Yine beyaz tenli üç kadın oyuncu seçimi. Vampir kadrosu güzel ve beyaz tenli kadınlardan oluşuyor anlaşıldı.

Dizinin konusuyla alakalı yalnızca bir vampir hikayesi olacak açıklaması yapıldığı için detayları şimdilik bilmiyoruz. 8-10 bölüm süreceği konuşulan dizinin hazırlıkları hala devam ediyor. Dizinin hazırlığından maalesef yalnızca bir kare yayınlandı. Ne var yani şöyle her sahneden bir şeyler yayınlasanız da merak etmesek?

Fotoğraf pek net olmasa da başrol oyuncularını kesinleştirmiş olduk. Nasıl bir dizi olacağının yanı sıra insanların yapacağı yorumları da şimdiden çok merak ediyorum. Daha önce bizim televizyonlarımızda denenmemiş bir tür olduğundan dolayı karşılaştırmalar hep yabancı örnekleriyle olacak. Bu da işlerini biraz zorlaştıracağa benziyor. Bakalım hep birlikte bekleyip göreceğiz.

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.