Diziler

Heroes Reborn: Dark Matters 24 Eylül’de yayınlanmaya başlanacak

Yıllar yıllar önce izlediğimiz Heroes dizisi başka karakterlerle (ya da eski karakterlerle karışık) geri dönecekmiş. 24 Eylül’de yayınlanması planlanan Heroes Reborn: Dark Matters adlı dizinin ilk sezonu 13 bölümlük olacakmış. Söylenenlere göre ilk bölüm 2 saat sürecekmiş.

Mini dizi olacağı gözüyle bakılan Heroes Reborn dizisi, sıradan insanların artık hayatlarının sıradan olmadığını yine gözler önüne serecek. Dizinin ilk bölümü Awakening adını taşıyacak ve 24 Eylül’de sevenleriyle buluşacak.

Heroes dizisinde aniden sonlandırılmaya gidildiği için sevenlerini daha fazla üzmemek adına böyle bir mini dizi sunmuş olabilirler. Şuan internette Heroes Reborn ile ilgili 5-6 dakikalık videolar mevcut. Bu videoları izleyerek 24 Eylül’e hazırlık yapabilirsiniz.

Heroes Reborn orjinal poster ve karakter posterleri hızlı bir şekilde yayınlanmaya başlandı. Yazıyı yazarken aynı zamanda Heroes Reborn hakkında araştırmalarıma devam ediyorum. Yapımcılar eski kadrodaki isimleri yeni isimlerle birleştirmiş. Heroes Reborn, orjinal Heroes dizisinden 5 yıl sonrasını anlatacakmış.

Heroes Reborn dizisi orjinal posterini aşağıda görebilirsiniz.

24 Eylül’de başlayacak olan Heroes Reborn dizisi karakterlerini orjinal ve hareketli posterleriyle tanıyalım

İntikam için savaşacak olan Luke Collins’i Zachary Levi canlandıracak.

Sevdiklerini korumak için savaşacak olan Miko Otomo’yu Japonyalı oyuncu Kiki Sukezane canlandıracak.

Posterdeki cümlede “Onların ne yaptıklarını açığa çıkar” gibisinden bir cümle var. Muhtemelen bu karakter bir nevi ispiyoncu olacak 🙂

Posterdeki cümlede “Olduğun kişiyi serbest bırak” yazıyor. Bu karakter yeteneklerini yeni yeni keşfeden birisi olacak. Tommy karakterini Robbie kay canlandıracak

Rya Kihlstedt’in canlandırdığı Erica, istediğini elde edebilen dişli bir karakter olacak. Posterde “istediğini elde et” yazıyor.

Judith Shekoni’nin canlandırdığı Joanne karakteri iyi mi kötü mü şaun belli değil çünkü posterde “nefret ettiğin herneyse onu avla” yazıyor.

Ryan Guzman’ın canlandırdığı Carlos karakteri kim olduğuyla ilgili sorun yaşıyor olabilir. Sanırım özel güçlerini kullanmakla ilgili sıkıntısı var. Posterde “kim olduğunu kabullen” yazması bunu biraz doğruluyor gibi.

Francesca Eastwood tarafından canlandırılan Molly karakteri sanıyorum ki fedakar birisi. Posterde “feda etmen gerekeni feda et” yazıyor fakat bu feda etmesi gereken şey nedir henüz bilinmiyor.

Danika Yarosh’un canlandırdığı Malina karakteri güçlü bir koruyucu olma yolunda ilerleyecek. “Koruyabildiğini koru” yazan posterde bunu görür gibiyim.

Jack Coleman’ın canlandırdığı Noah Bennett’ı tanıdınız mı? “Tüm bildiklerini unut” cümlesiyle onu yeniden sahalarda görmek güzel oldu.

Gatlin Green’in canlandırdığı Emily karakteri gerçeklerin ve doğruların savunucusu olacak. Posterde “doğruyu savun” yazıyor.

NBC’nin merakla beklenen dizisi Heroes Reborn, eski Heroes dizisiyle ne kadar aynı yolda gider bilmiyorum ama eski karakterlerin bir çoğunu yeniden yapım olan Heroes Reborn bölümlerinde yine göreceğiz. Şahsen çok sevdiğim bir dizi olan Heroes’un yeni karakterlerle, yeni güçlerle geri geleceği haberi beni on kaplan gücünde sevindirdi sayın okur. Unutmayın, Heroes Reborn disizi 24 Eylül’de…

6 yorum yapılmış

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.