Çoğumuzun en sevdiği spor futbol. Tuttuğumuzun takımın bizim için ifade etttiği anlam ise çok büyük. Öyle ki takımımız kazandıkça seviniyor, kaybettikçe üzülüyoruz. Günlük buluşmalarımızı bile tuttuğumuz takımın maçlarına göre yapıyoruz. Derbiler ise en sevdiklerimizden. Haftalar öncesinden biletlerimizi alıyor, günler öncesinden heyecanlanmaya başlıyoruz. Medyada da sürekli derbi haberleri görüyoruz. Rakip takımın taraftarları ile tatlı münakaşalara giriyoruz. Kendimizi o kadar kaptırıyoruz ki maç sonrası bile birbirimize takılmaya devam ediyoruz.Futbol günlük hayatımızla bu kadar iç içeyken takımımızla ilgili haberlere de kolayca ulaşmak istiyoruz.

Bu site tam da bunun  için var. Tuttuğunuz takımın spor haberleri, futbol tahminleri, maç videoları, önemli pozisyonların kısa videoları, futbolculara özel videolar ve çok daha fazlasını sitemizde sizlerle paylaşıyoruz. Transfer dönemleri kulüpler, imzalar atılmadan medyaya bilgi vermek istemezler. Bu dönemler taraftarlar gelişmeleri çok merak ederler. Sitemizden takımınızın transfer dönemine ait haberlerine de ulaşabilirsiniz. Kulüp kimlerle görüşüyor, kimin transfer olması daha muhtemel gibi sorulara sitemizi takip ederek yanıt bulabilirsiniz.

Spor deyince aklımıza sadece futbol gelmemeli. Sitemizde basketbol maçlarına ve basketbola dair haberlere de yer veriyoruz. Takımların maç videoları, kritik sayıların atıldığı pozisyonlardan oluşan videolar ve çok daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.Dilerseniz sitemize üye olarak ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Üye olduktan sonra paylaşılan gönderilerin altına yorumlar yapabilir, diğer sporsever üyelerle arkadaş olabilirsiniz.

Site adresi: https://www.betciyim1.com