Ürkek bir ceylan yavrusu gibi hissettirse de Bla Bla Car %90 güvenilir bir uygulamadır. %10’luk dilim ise memnuniyetsiz olanlardan geliyordur. Web sitesi üzerinden kayıt oldum. Ankara’ya yolculuk edecektim. Yazdım işte Antalya-Ankara falan sonuçlarda çıktı birileri, kestirdim gözüme Behlül abiyi…

Uzun yolculukların adamı olmadığım için giderken sıkılsamda bir şekilde Ankara’ya vardım. Giderken ki muhabbetlerin bazısı açtı bazıları uyuttu falan filan sayın okur. Bla Bla Car ile yolculuk yapacaksanız, bütün onayları, kullanıcı yorumları ve yıldız sayıları iyi olan araç sahiplerini seçin. Bla Bla Car ile ilgili çok aman aman bir şikayet yok internette. Kimi erkek kabul etmiyor, kimi yarı yolda bırakıyor, kimisi de başka amaçlarla kullanıyor. Bla Bla Car’ın sorumluluğu yok pek. Kendinize dikkat etmelisiniz.

Bunu da oku >  27.05.2016 Kırkgöz gölü bisikletli turumuz

Aslında çok mantıklı bir iş. Otobüse 60-70 lira vereceğine daha ucuzuyla gitmek daha mantıklı. Arta kalan parayla karnını doyurursun. Hemde bir otobüs dolusu ağız kokusuyla gitmek zorunda kalmazsın. Otobüste istediğin zaman duramazsın. Bla Bla Car’da durum farklı, eğleniyorsun. Bla Bla Car’ın elçileri var. Benim gittiğim abi de elçiydi. Eğlenceli şakacı konuşkan biri. Tam istediğim gibi yani. Ortamın modu hiç düşmedi.

Neyse fazla uzatmayayım. Girin kayıt olun, gitmek istediğiniz yeri seçin ve gidin! İstediğiniz kriterlerde yolculuk ilanı açabilirsiniz. Gidip gelmeyle alakalı fazla bir şey yaşanmadı. Ankara günlüğümü de başka bir yazıda yazarım. Hadi git canısı.