Kişisel

Geç kalınmış bir yazı ve bir teşekkür!

Selam insanoğlu. Sigaradan tamamen uzaklaştım, üç aydan fazla olmuş olabilir. Alkolde ise üç ayda bir kez olmak üzere dağıtmadan içiyorum. Bunu tutturabilirsem artık böyle gider. Hem cüzdan sağlığı, hem de vücut sağlığı için güzel bir adım attığımı düşünüyorum. Umarım bu böyle devam eder. Genel olarak günlerim iyi geçiriyorum.

Geçtiğimiz üç ay boyunca bisikletime daha düşkün hale geldim. Yer tutuşu sağlam olan bir lastik seçtim kendime. Orijinal lastikler artık yavaştan eriyordu ve kaydırmaya başlamıştı. Bisiklet, yemek gibi bir şey oldu sayın okur. Sanki sürmediğimde ölecekmişim gibi. Her gün en az bir saat hafif tempo  sürüyorum. Zaten işe sürekli bisikletle gidiyorum. Yeme alışkanlığım bir level üste çıktı, kilo almaya başladım.  Bazen ise şehir dışına doğru pedallıyorum. Ağaç görmek, fazla oksijenden uykunun gelmesi falan bunlar bir çok şeyden daha iyi sayın okur. Resmen terapi! Bir bisikletiniz varsa ormanda bisiklet sürme keyfini ölmeden önce yaşayın. Dereden geçin, düşün. Bu hayat, yaşadığın son hayat!

Bilindiği üzere çalıştığım Kipa market Migros’a satıldı. Çalışanlar olarak aklımızda bir çok soru vardı. Sağ olsunlar Migros beyler kafamızdaki sorulara bir nebze de olsa ışık tuttular fakat yinede üstü kapalı cümleler vs. Yaşayıp göreceğiz sayın okur.

Gelelim bu konunun teşekkür kısmına. Bir süredir kafamda aksiyon kamerası alma fikri vardı. İnternette gırla olan aksiyon kamerası çeşitlerinden hangisini alacağımı tam kestiremiyordum. Birinin LCD ekranı var, diğeri Wi-Fi ile bağlantılı vs. bir sürü özellikli aksiyon kameralarına baktıktan sonra dedim ben vazgeçeyim bu sevdadan. Öyle de olmuştu unutmuştum. Aradan bir kaç hafta geçti ve pek sevgili Suskumru.com zaabi Çağrı Mustafa Alkan beyin Facebook paylaşımı dikkatimi çekti. Evet aksiyon kamerası satıyordu, Letgo’ya koymuş. Direkt olarak alamayacağım için sahibinden sitesinden GET ile alabilirdim. Taksitlendirip bir kaç gün sonra PTT şubesinden aldım. Aksiyon kamerasını diğer aparatlarıyla birlikte gönderdiğin için tekrar teşekkür ederim.

Tam olarak yaz geldiğinde ölmemiş olursam bol bol video çekip youtube kanalıma koymayı düşünüyorum. Neden video çekmek için yazı bekliyorsun? diye soruyorsunuzdur ama benimle şuan dağ bayır gezebilecek bir tayfa yok. Hem ben sıkılmayayım hem arkadaşlarımla gideyim diye standby durumundayım. Bu yüzden havalar biraz daha ısınsın basarız pedala.  Gezip gördüğüm yerleri falan çekerim diye aldım bakalım umarım kameranın hakkını veririm. Hadi gidin yazı bitti.

 

 

4 yorum yapılmış

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.