Fakir marka ürün grupları ile yakından ilgilenen ve bu sektörün en çok tercih edilen firmaları arasında yer alan özel Fakir Servis hakkında ben de bir şeyler söylemek istiyorum ve yakın zamanda aldığım servis hizmeti ile başlamayı tercih ediyorum. 444 78 56 numaralı Fakir Servis Telefonu‘ndan firma yetkili isimlerine ulaştım ve sorunu kısa kısa anlattım. Servis hizmeti almak istediğimi onayladım ve adres bilgilerimi verdim.

Bu arada unutmadan inanılmaz samimi ve sıcakkanlı insanlar vardı ve gerçekten beni en iyi şekilde ağırladılar. Servis talebimi ilettikten kısa bir süre sonra, daha doğrusu verdikleri saatte adresime ulaştılar. Ürünlerimi inceledikten sonra sorun hakkında detaylı bilgi verdiler ve sorunu çözebileceklerini söylediler ki öyle de oldu.

Kısa sürede çözülen sorun sonrası bir de garanti belgemi uzattılar ve bir yıl boyunca ürünlerimi garanti altında tutacaklarını söylediler. 1 yıl garantili servis hizmeti sunmak gerçekten kolay bir şey değil, daha doğrusu büyük sorumluluk isteyen bir hizmet türü ancak firma bunu en iyi şekilde yapmış durumda ve bir yıl boyunca yaşayacağım herhangi bir sorunda da istediğim an onları arayabileceğimi söylediler.

Güvenilir bir adres olduğu için sizlere de tavsiye etmek istedim ve bu tavsiyem ile birlikte çok sayıda insana da yardımcı olacağımı düşünüyorum. Sizler de bu firmadan hizmet almak isterseniz ya da en azından firma çalışanlarını daha yakından tanımak isterseniz eğer yukarıda verdiğim numarayı kullanarak firmaya ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz. Emin olun verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alacak ve ürünlerinizin daha kusursuz hale geldiğini sizler de bu hizmetten sonra çok daha iyi anlayacaksınız arkadaşlar.