Yaşam

Evinizde halı kullanıyor musunuz?

Merhaba sayın okur. Bugün evlerdeki halı kullanımıyla ilgili birşeyler yazacağım. Bundan 5 yıl evvel kendi odamdaki halıyı kaldırmıştım. Nedeni ise yeri kaplaması ve sandalyemin üstünde hareket etmemesiydi. Ayrıca halı biraz püsküllüydü, sevmemiş kaldırmıştım.

Şu sıralar odama yine halı koyma fikri oluşmaya başladı. Biliyorsunuz ki halı eve giren tozu pasafı tutar. Bu yüzden Saray Halı Fiyatları‘na bir göz atayım dedim. Saray halı sektördeki en iyi halı markalarından birisidir.

Genç işi Saray halı modelleri

Saray halı web sitesinde gezerken fiyatların uygun olduğunu, kendi odam için en uygununun aşağıdaki model olduğunu düşündüm. Sanki üstünde yazı varmış gibi. E zaten işimizin bir parçası da yazı yazmak değil mi sayın okur? 🙂


Bakın ben bu modeli çok beğendim. Sizce de güzel değil mi? Saray halı 24 ay garantilidir, taksit seçenekleri ve ücretsiz kargosu var. Almamak için hiçbir neden yok.

Evinizin diğer odaları için mükemmel desenlerde halılar mevcut. www.halisaray.com sitesinden online alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye’de en çok satış yapan Saray halı internet mağazıdır. Güvenli web sayfasıdır.

Türkiye’nin büyük halı şirketi olan Fettahoğlu Halıcılığa bağlı olan saray halı web sitesindeki Kavis halı modelleri modern ve şık çizgileriyle resmen gel beni al diyor. Eskiden kullandığım halının çizgilerine benziyor biraz.

Saray halı sitesinde şuan %80 indirim var sayın okur. Ayrıca sitede gösterilmeyen yüzlerce modelin olduğunu sitedeki açıklama kısmından görebilirsiniz. Saray halı fabrika satış mağazasının adresi aşağıdadır.

MODOKO MOBİLYACILAR SİTESİ YANI
Necip Fazıl Bulvarı, Keyap Caddesi NO: 145, Modoko Yanı 34775 Yukarı Dudullu / Ümraniye -İstanbul
TÜRK TELEKOM ALT TARAFINDAYIZ
0216 466 00 50

Beğendiğiniz saray halı modellerini isterseniz internetten ücretsiz kargo ile, isterseniz de saray halı satış mağazından satın alabilirsiniz.. Eminim ki satış mağazasında daha farklı saray halı modelleri vardır.

Belki yukarıda bahsettiğim halıyı kendime alırım. Saray halı kavis modelleri de hoşuma gitti aslında. Aralarında bir seçim yapmak zorunda kalacağım.

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.