Ücretsiz Wordpress temalar

Eski projeler için kullandığım WordPress temalarını dağıtıyorum

Zamanında kullandığım kişisel ve genel WordPress temalarını dağıtma kararı aldım çünkü artık kullanmayacağım. Aslında bunu birazcık hit için yapacağım. Ortalığı yeşillendireyim dedim birazcık. Hepsini tek bir konuda vermeyeceğim. Birlerce WordPress temasını zamanla indirebileceksiniz fakat şartlı şurtlu şeyler var.

Öncelikle ilk kişisel blogum için kullandığım, şuan için satışta olmayan Highthemes‘in Minisite adlı temasıyla başlayayım. Bu WordPress teması portfolio olarak dahi kullanılabiliyor. Tema genel olarak iyi çizgilere sahip fakat tema yapımcılarının dediğine göre yeni bir Framework ile tekrar yapılandırılacakmış. 1 seneden fazladır ses seda yok yapımcılardan. Zaten ne zaman yapılacağını onlarda bilmiyorlar. Kısacası tarihe gömülen WordPress kişisel blog teması.

Bu temayı kişisel blogunuzda kullanmak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Temalardan ücret talep etmeyeceğim. Sadece sosyal profillerinizde bu konuyu paylaşacaksınız. En az 1 hafta profilinizde kalmalı. Sonrasında temayı mail adresinize göndereceğim.

Tema dağıtımı birkaç kişiyle sınırlı olmayacaktır. Ara ara böyle konular açabilirim. Takipte kalın.

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.