Site tanıtımı

Duşakabin nedir? Duşakabin fiyatları ne kadar? Duşakabin tamiri

Tepki göster
Beğendim Harika Komik Vuhuuu Üzdün Sinir

Banyonuzda etrafı paneller ile çevrili alana duşakabin denir. Duşakabin banyonuzda suyun etrafa sıçramasını engelleyip banyonuzda temiz ve hijyen sağlamanıza olanak sağlar. Siz duşta olduğunuzda banyonuzu evin diğer bireyleri rahatlıkla kullanabilir. Duş alırken oluşan buharın banyonuzda bulunan diğer eşyanıza zarar vermesi engellenir.

Duşakabin ölçüleri

İstenilen her ölçü ve ebatta duşakabin üretimi yapılmaktadır. Duş tekneli veya küvetli olan duşakabin ölçülerinde en küçük olan ölçü 70×70 en büyük olan ölçüler ise 150×150 ölçüleridir.Dikdörtgen ölçülerde ise 70,80,90 ve 100 cm eninde 200 kadar olan uzunlukta ölçü aralığı bulunmaktadır. Ölçü aralığı 10 ar cm aralılar ile büyüklük seçimi yapılabilmektedir. Teknesiz zemin üzeri olan ölçülerde istenilen her ölçüde duşakabin imalatı yapılmaktadır.

Duşakabin Fiyatları

Duşakabin fiyatları, ölçü ve model seçimine göre belirlenmektedir. En ucuz duşakabin fiyatları 225 tl den başlamakta ve özelliklerine göre 13000 tl kadar duşakabin fiyatı bulunmaktadır. En ucuz duşakabin fiyatları mika (polistren) camlı duşakabinler dir. En yüksek fiyatlı olan duşakabinler ise kompakt sistemli ürünlerdir.

Duşakabin Modelleri

Temperli cam, mika cam ve kompakt sistemli olmak üzere 3 farklı kategoride Duşakabin modelleri bulunmaktadır. Bu katagorilerin birde alt kategorileri mevcuttur, temperli cam duşakabinler 4 mm, 5mm ve 6mm kalınlığında camlardan üretilen desenli veya şeffaf camlı modelleri bulunmaktadır, ayrıca beyaz, krom, ve sarı( gold) profil seçenekleri vardır. Mika camlı duşakabin alt kategorisi ise profil seçenekleri olan beyaz ve krom renkli olarak 2 farklı modelde üretilmektedir. Kompakt duşakabin modelleri standart sistem, extra sistem,ultra sistem ve full sistem olarak 4 farklı sistemde modelderi bulunmaktadır.

Duşakabin Tamiri

Duşakabinler de en sık tamir gerektiren parça duşakabin tekerleği (rulma) kısmıdır. Ve ikinci olarak çarpma ve darbe sonucu duşakabin panelinin kırılmasıdır. Duşakabin Tamir servisi çağırmadan öncemevcut duşakanin markasını öğrenip aynı markadan servis talep etmenizi öneriyoruz. Her marka kendine özgü ürün parçaları kullandığından farklı olan modellerin parçaları her kabine uymamaktadır. Herhangi bir Servisi çağırıp zaman kaybetmemek için duşakabin üzerinde bulunan markayı kontrol edip veya granti belgesinde yazılı bulunan servis numarasına ulaşıp servis talep etmeniz zaman kaybetmemenizi sağlıcaktır.

Kaynak: http://www.aligultekinkilinc.com/dusakabin-fiyat-ve-modelleri-2398.html

Tepki göster
Beğendim Harika Komik Vuhuuu Üzdün Sinir

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.