Kişisel

Durgun hayatıma biraz hareket katmaya karar verdim

İşe gidip gelmek ve bisiklet sürmek dışında yaptığım üçüncü bir şeyin hayatımda yeri olmayacağını düşünüyordum. Bu, uzun bir süredir böyle devam etti. Sonrasında daha ağır ve hareketli işlere bulaşmam gerektiğini düşündüm. Evet, seri katil olmaya karar verdim sayın okur. Yağ katili, göbek katili!

Standart ölçülerimin biraz altında olduğum için kütle yapmaya karar verdim. Bir Senelik MACFit üyeliği aldım. Kasım ayı içinde salonda yerimi alacağım. Salon henüz açılmadığı için şu an beklemedeyim. Eskiden de salona gitmiştim, birkaç ay çalıştıktan sonra gerçekten işe yaradığını görebiliyorsun. Vücut hatları oturuyor, güzel oluyor yau 🙂

Salonlar bilindiği üzere lanetlidir. Salon üyeliğin bittiyse ve sen artık hiç spor yapmıyorsan g*tü göbeği salıyorsun. Kendi imkanlarınla sıkı çalışmaya, diyete devam etmelisin. Çok pahalı bir spor değil aslında, aylık 80-100 TL’ye iyi salonlar bulunabiliyor. MACFit’in salonlarını sadece internetten gördüm. İçerisi nasıl, çalışanlar ilgili mi yoksa kas yumağı olarak ego tatmin mi ediyorlar bilmiyorum. Umarım ilgili ve bilgili çıkarlar.

MACFit’in internet sitesindeki yazılara bakacak olursam bayağı iyi bir spor kulübü olduğunu söyleyebilirim. İşin ehli, uzman kişilerden oluştuğunu hissedebiliyorum fakat bazı internet yorumlarında salonları hınca hınç dolu oluyormuş ve ekipmanları kullanamıyormuşsun. Randevu sistemi varmış fakat buna uyan pek yokmuş. Gibi gibi şeyler…

Muhtemelen dengeli beslenmeyeceğim, tadı güzel olan her şeyi yiyeceğim ama bir senelik spor süresince vücut inşasını yapabileceğime inanıyorum. MACFit’in sosyal medya hesaplarındaki spor ile alakalı blog yazılarını okumanızı öneririm.

Şehrinize yeni açılacak olan MACFit kulüplerine erken kayıt olursanız daha az ücret ödeyebilirsiniz.

5 yorum yapılmış

 • Spor yapmak her zaman iyidir, zaman zaman bende yürüyüş yapmayı çok severim. En sevdiğim şeylerden bir tanesi yürüyüş yapmak diyebilirim. Devamlı oturarak iş yaptığım için yürüyüş yaptığım zamanlar çok rahat uyuyorum spor yapmak insana gerçekten çok iyi geliyor.

  Bu arada tema değiştirmişsin. Ben diğer temanı daha çok seviyordum ama buda çok hoş olmuş, sadeliği her zaman severim. Güle güle kullanmak nasip olsun inşallah.

  • birkaç haftaya salon açılıyor. kas ağrısından uyuyabilirim umarım 🙂

   temayı değiştirdim çünkü diğer temadan sıkılmıştım. neredeyse 2 yıldır bu temadaymışım. belki arada derede birkaç gün tema değiştirmiş olabilirim ama bu temayı uzun süredir kullanıyorum. insan yeni bir şeyler görmek istiyor. değişiklik iyi oluyor. bir süre bu temada kalırım. umarım google amca kızmaz.
   yorumun için teşekkürler. sağlıcakla…

 • Rica ederim.
  Tema değişikliği çok sık olmadıkça Google için bir sakıncası yok diye biliyorum.
  Sana iyi sporlu günler dilerim. 🙂
  Fazla spor yapıp kasları birden şişirme :)))

 • Sanırım benim de durgun hayatıma renk katmaya ihtiyacım var 🙂 Spor salonu fikirlerimin arasında değil ama bir şey bulacağım kısa zamanda. Umarım sizde hala devam ediyorsunuzdur 🙂

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.