Devrimi internette mi arıyorsun? Mr. Robot dizisi tam sana göre


Kimse görmeden sessiz sessiz sokuldu dizi limanına. Bir kesim “Ne kadar iyi bir hacker filmi” dese de, benim Mr. Robot dizisinden anladığım şey devrimin internet üzerinden olacağıdır. Anonymous gibi, Redhack gibi devrimi internette arayan şizofren bir gencin hayatını anlatıyor.

Mr. Robot dizisinin fenomen bir dizi olmaması için hiçbir neden yok ortada. Devir internet devri olunca ister istemez kendine çekiyor. Konuya da az biraz yakın olunca iyice izlenebilir bir dizi halini alacak.

USA Network kanalında yayınlanacak olan Mr. Robot dizisi normal şartlarda 24 Haziran’da çıkacak olmasına rağmen yapımcıları tarafından nabız ölçme olarak yayınladığı söyleniyor. Bu bilgi gerçek olmamakla beraber, yine dizi ile ilgili birileri tarafından sızdırılmış olabilir.

Dizinin karakteri Elliot, düzeni bozuk dünyaya bir ders vermeye çalışıyor. Aslanı kediye boğdurtan, emperyalist ve kapitalist akbabalara gününü göstermeyi hedefliyor. Dizinin karakteri Elliot gündüzleri siber güvenlik merkezinde çalışıyor. Geceleri ise düzene ayar vermeye çalışıyor. Elliot, kesinlikle para avcısı hacker grubuna girmiyor. Tanısanız seversiniz aslında…

Mr. Robot disizinin başrollerini Rami Malek (Elliot), Portia Double, Carly Chaikin ve Martin Wallström paylaşıyor. Mr. Robot dizisi şuan için 1. sezon 1. bölümde. Hacktivistlikle ilgileniyorsanız ve gerçektende devrimin internetten olacağına inanıyorsanız MR. Robot dizisi tam size göre. Kaliteli dizi izleme siteleri sayesinde Mr. Robot dizisi Full HD izleyebilirsiniz. İyi seyirler sayın okur.

Bu konuya bir tepki ver!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Bravo Bravo
0
Bravo
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Komik Komik
0
Komik
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıları da okuyun

Daha fazla Diziler

Bunlara da bakın, ilerde sorarım!

Paylaştığınız için teşekküler.