Kişisel

Deprem sütlacı ve Patafix konulu yazı

Çıldırıyorum 😀 Lan aklıma geldikçe yardır yardır gülüyorum jkshdlkasjd. Öncesinde biraz yazayım konuya can gelsin sayın okur.

Son yazımdan bu yana iki hafta geçmiş. Blog adresini taşıdığımdan beridir içimde bir isteksizlik var. Yazmak için her girişimde bir şey beni durduruyor. İlham perim yavaştan şeytanlaşıyor sanki. Yazma aq yazma diyor resmen. Türlü projeleri de piç ettim zaten. En iyi giden kişisel blog oluyor ama pekte kazandırmıyor. Yıllık host ve domain parasını çıkaramayan bir bloga sahibim. Son 1 aydır hitlerde az bir yükseliş var ama bakalım hayırlısı…

Önceki konuda bisiklet malzemeleri alacağımı yazmıştım. Sponsor falan arıyordum. Evet o sponsoru bulamadım. Dayandım kartlara. O listeye yazmayı unuttuğum amortisörü aldım. Manitou M30 Air maşa olur kendileri. Ayıca Aliexpresss‘ten pedal sipariş geçtim. Umarım bu sene içerisinde gelir. Tüm malzemelerimi aldıktan sonra detaylı bir bisiklet konusu açacağım.

Deprem sütlacı?

Bir arkadaşım anlattı. Bulgaristanlı, Bodrumda yaşayan çok sevdiği bir teyze var. Bu teyze o büyük depremin olduğu gün kalkmış sütlaç yapmaya başlamış. Sebebi ise kendilerine misafir falan gelir düşüncesi 😀 Ulan insan öyle bir günde neden sütlaç yapar? Aklıma geldikçe gülüyorum bilmem sizde de aynı etkiyi yaptı mı sayın okurlar?

Patafix?

Üst paragraftaki arkadaş kendileri. Bu adam her yere patafix yapıştırıyor. Duvara kocaman metal dünya haritası aldı laap hemen yapıştırıyor patafixi. El yapımı duvar süslerini tahtaya patafix ile yapıştırıyor. Patafix olmasaydı acaba ne yapacaktı 😀 kljwdksljaddsajkl öl ya 😀

Dün akşam bir arkadaşı evlendirdik. Az biraz oynayıp dışarı attım kendimi. Kafam almadı sayın okur. İrlanda vedası ile gittim düğünden. Eve geldim oturdum biraz kafayı topladım. Aldım kezbanımı doooooğru deniz kenarına. İki bira içip eve gelip yattım.

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.