Çaysız simit, şiirsiz edebiyat olmaz #Takipedilesi | Şafak Çalışkan

Çaysız simit, şiirsiz edebiyat olmaz #TakipedilesiTazarru. Sözlüklere bakınca yalvarmak, yakarış anlamlarına geldiğini göreceksiniz. Dini bir kelime olarak karşınıza çıkacaktır. Şimdi sizlere öyle bir edebiyat, şiir sitesi tanıtacağım ki, aşırı şiir okumaktan Cemal Süreya’ya dönüşeceksiniz.

Yazının başında yazdığım Tazarru kelimesi siteye adını veren kelimedir. Edebiyat ve şiir aşıklarının toplandığı bu siteyi ziyaret etmenizde fayda var. Sitenin yapısı edebiyat ve şiir üzerine kurulu fakat site sakinleri hiçte şair değiller. Kimisi mühendis, kimisi psikolog, kimisi de öğretmen…

Hepsi de şiire ve edebiyata gönül vermiş yürekli insanlar. Kendi şiirlerini, kendi metinlerini Tazarru’da paylaşarak daha fazla edebiyat severe ulaşma derdindeler. Keşke insanların dertleri de bu kadar olsa.

Tazarru.com‘da nesir, şiir, edebiyat alanlarında ruhunuza işleyecek yazıları okuyabilirsiniz. En çokta serbest şiirler can alıcı sevgili edebiyat severler. Baş ucunuzda bulundurmanız gereken bir edebiyat sitesidir.Yazıya tepkini koy!

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Bravo Bravo
0
Bravo
Kızdım Kızdım
0
Kızdım
Komik Komik
0
Komik
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Yok artık Yok artık
0
Yok artık

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla İnternet

Paylaştığınız için teşekküler.