11

Her evde kullanılan yeni nesil çamaşır makineleri ile birlikte çamaşır yıkama işlemi zorlu ve yorucu bir ev işi olmaktan çıkıyor. Sadece kirli çamaşırların makineye yerleştirilmesi, deterjan ve yumuşatıcısının ilavesi ile birlikte son olarak makineden çıkartılması için zaman harcanması gerekli olan çamaşır makinesi teknolojisi çerçevesinde çamaşır yıkamaya ayrılan eski dönemdeki uzun vakitleri, kişisel aktivitelere ayırabilmek mümkün hale geldi. Farklı yıkama programı özellikleri bulunan çamaşır makinelerinin program alternatiflerine göre değişken olan zaman ölçüleri çerçevesinde son derece hızlı ve kolay bir şekilde çamaşır yıkayabilmek mümkün oluyor. Bu yüzden de günümüz modern yüzyıl dünyasında çamaşır makineleri son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılırken, çamaşır makinelerindeki arızalanmalara yönelik olarak bölgesel bazda kaliteli servis çözümleri Soğanlık Arçelik Servisi merkezinde sunulmaktadır.

Tüm çamaşır makinesi modellerinde meydana gelebilecek her bir mekanik ve elektriksel arızalanmalarda hızlı ve etkin çözümler sağlayarak, çamaşır makinelerinin çok daha uzun süreli bir kullanıma sahip olabilmesine yardımcı olan servis hizmeti anlayışıyla çamaşır makinelerindeki arızalanmalar için hızlı ve etkin çözümler sunuyor. Her bir çamaşır makinesinin en yüksek teknolojisi ve çalışma prensibi ile ilgili olarak profesyonel düzeyde deneyim ve bilgi sahibi olan alanlarında uzman ve profesyonel teknik servis ekipleri ile Göztepe Arçelik Servisi merkezinde arıza onarım çalışmaları hem hızlı hem de kaliteli standartlarda gerçekleştirilebiliyor. Bu şekilde çamaşır makinesinin daha uzun ömürlü kullanıma sahip olabilmesi sağlanıyor.

Çamaşır makinesi arızalarında hızlı ve pratik çözümleri en kaliteli koşullarda oluşturan Zümrütevler Arçelik Servisi merkezinin alanlarında uzman teknik ekipleri, her zaman hazır durumda bölgede bulunan tam teşekküllü gezici servis araçları ile hızlı şekilde adrese erişim sağlayabiliyor. Böylelikle günümüz Türkiye’sinde sektörel olarak en büyük sorunlardan birisi olan servis aracının gelmesini uzun süreler bekleme çilesinin de sona ermesine yardımcı olunuyor. Bunun dışında kurumsal servis hizmetleri anlayışı çerçevesinde güler yüzlü hizmet uygulamalarında hem ekonomik hem de kaliteli çözümler oluşturulurken, bu konuda sadece orijinal Arçelik yedek parça kullanımının sağlamakta olduğu çok önemli fırsatlar ve avantajlar bulunuyor. Çamaşır makinesinin değişen parçalarına yönelik olarak da 1 yıllık garanti hizmeti bu kapsamda sunulmaktadır.

11