O zaman merhaba sayın okur. Bloga yazı yazmayı bir süredir erteliyordum fakat şimdi g*tüme can geldiği için yazmaya mecal bulabildim. Kahvemi yudumlarken yazdığım bu yazıyı muhtemelen yemeğimi yerken biticek. Uzun bir yazı olmayacak fakat olan bitenleri yazmanın tam zamanı…

Atılıyoruz

Gelelim “İş” muhabbetine. Evet işten atılmamıza ramak kaldı sayın okur. Belki Mart ayı biterken bizi şutlarlar. Bir yandan iyi olacak çünkü borçlarımı tamamen kapatıp beyaz bir sayfa açabileceğim. Bir yandan kötü olacak çünkü hemen iş bulamayıp devletin verdiği 800 900 lira ile geçinmeye çalışacağım. Elbette geçinemeyeceğim fakat o zamana kadar bir hal çaresine bakmış olurum gibi.

On yıllık dostluğun, arkadaşlığın, arkadaşlığın evliliğe dönüştüğü koskoca on yılımız bir çırpıda tarihe gömülecek. İte köpeğe muhtaç etmeyen patronlara buradan teşekkür eder tez zamanda sizlerinde ayrılmanızı temenni ederim. (Patron okursa diye bol küfürlü cümleler kuramadım)

Çalışanın üç kuruşluk ikramiyesi, çalışmayanın ekmeğindeki bal olacak. Dünyaya hükmeden bir perakendecinin bu durumlara düşmesi cidden çok saçma bir olay. Ya bizimkiler (Türk ortaklar) şirketi batırmak için ant içmişler ya da gavur ortaklar çeşmenin suyunu kesti. Şimdilik tam bir sır sayın okur. (Kahvem hala bitmedi).

Bunu da oku >  Clues Antalya Korku Evi'ne gittik

İşte öyle

Bisiklet falan sürüyorum. Akşam şehir turları falan oluyor, kafayı sıfırlıyorum. Haftada bir maç falan yapıyoruz. İşe gidip geliyorum. Saçma salak gibi görünen şuan ki yaşantım aslında hareketli.

Oyun oynuyorum

Dead Pool indirdim geçenlerde. Gayet zibidi bir şekilde karakterle oraya buraya gidiyoruz, kılıçtan geçiriyoruz ve öldürüyoruz. O alçak Sinister’ı hala öldüremedim çünkü eski bölümü yanlışlıkla son oynadığım bölümün üstüne yazdırdım. Çocuğum kaybolsa bu kadar üzülmezdim lan. Olsun, tekrar baştan başlayıp bölümleri lap lap geçmem daha iyi olur. Çift dikiş iyidir. Neyin nereden geleceğini bilirsin.

Evet. Yazmadığım bunca süre içerisinde olan bitenler bunlar. bAŞKa da bişey olmadı ameke. Hadi git şimdi. (Kahve bitti).