Çok yalnızım lan sayın okur. Annemden başka kimse yok etrafımda. Koruyacak kollayacak, menfaatsiz sevecek!! İşi düşen kişilerle muhatap oluyoruz ya ona yanıyorum. Duvarları yumruklamamak için kendimi zor tutuyorum.

Keşke hiç kimseye, hiçbirşeye bağlı ya da bağımlı olmasaydık. Kahreden bazı şeyler var ve elden birşey gelmiyor. Öküz oturmuş böğrücezim buna daha fazla nasıl dayanır bilmiyorum. Antidepresan mı kullansam ne yapsam? Direkt eczaneden alınan bişey mi onu da bilmiyorum ki. Du bakalım zaman ne gösterecek.

Bir aydır yazı yazmıyordum. Nedeni ise belli. Tabi bu sizi ilgilendirmez sayın okur (git istersen). Hayatım hakkında ince detayları bilmesi gerekenler biliyor sadece, bilmeyenler ise bu şekilde ölüp gidecek. Evet evet sende aynen bu şekilde öleceksin.

Sürekli görüştüğün, kankan dediğin, can dost dediğin, yediğin içtiğin bir olan kişiler senin olmadığın bir ortamı daha çok seviyorlarsa bu işte bi bokluk vardır sayın okur. Haksız mıyım sayın okur? Söyle bana sayın okur? Değişik şeyler oluyor. Kokusu ne zaman çıkar bilmiyorum.

Haftada bir şehirden uzak yerlere gidip belamızı bulmaya çalışıyoruz ama köpekten başka birşey çıkmıyor karşımıza. At gibi köpeklerin önünden geçiyoruz onlarda fıs çıkıyor. Kovalasana lan amk gerizekalısı. Bir yabancı var sokağında. Belki kan kaybından ölürüm diye bakıyorum ama olmuyor. Direktte olmuyor. Zamana bırakayım en iyisi.

Bunu da oku >  Bence cehennemimizi kendimiz yaratıyoruz

Geçenlerde Zakkum konserine gitmiştim arkadaş grubuyla. Eğlendik koptuk içtik derken konser zart diye bitiverdi. 2 saat nasıl geçmiş anlamadım valla. Bunu da yazayım geri kalmayın hiçbirşeyden.

Bir ay önce 10 TL vererek aldığım çınar ağacını hala suyla toprakla buluşturmuş değilim. Masamda ölmeyi bekleyen bir çınar var sayın okur. İsteyen varsa gönderirim zira bu dünyaya benden birşey kalsın istemiyorum.

Birşeyler yapasım var ama ne yapacağımı bilmiyorum. Böyle baya baya ses getirecek birşey. O şey nedir bilmiyorum. Standart bir insan olmaya çalışıyorum ama olmuyor. İşe gidip eve gelmekten başka birşey yapasım yok. Galiba bunalıma girdim ben sayın okur. 30 yaş sendromu bu mu lan? Bulunduğum her durumu beğenmeme muhabbeti var şuan bende. Sexten bile zevk almayan bir insan zaten ölmüş demektir (?) Acaba? Du bakalım ne çıkacak kutumuzdan.

Gece 12den önce uyumuşluğum çok nadirdir. Böyle zamanlarda erken uyuyup erken kalkmak belki de terapi gibi gelir bana fakat uyuyup hiç uyanmamak kökten bir terapide olabilir. Hayırlısı diyerek bu boktan dünyada yaşadığım için kendimle gurur duyuyorum. Herkes başaramaz canısı, hadi git yazı bitti.