Diziler

Bugün 17 Kasım! The Punisher dizisinin başladığını biliyor muydunuz?

Daredevil benzeri, vurdulu kırdılı, hiçbir mutant gücü olmayan Frank Castle‘ı izlemeye hazır mıyız sayın izleyen? Birkaç hafta önce 17 Kasım’da çıkacağı haberlerini duymuştum ve az önce kontrol ettiğimde dizi sitelerine düştüğünü farkettim.

The Punisher‘a biraz aşina olanlar dizinin nasıl bir örgüyle ilerleyeceğini bilirler. Karakteri ilk kez duyanlar için kısaca anlatmak gerekirse; Frank abimiz bir gün ailesiyle piknik yaparken bir soyguna denk gelir ve bu soygunun görgü tanıkları arasındalardır. Soyguncular ailesini öldürür ve Frank intikam peşinde koşar. O artık bir cezalandırıcıdır, O bir Punisher’dır.

Hikayeyi anlatıp  spoiler vermek istemem. Hüzünlü bir hayatın içindedir Frank Castle. Sert, vurdulu kırdılı dizilerden hoşlananlar için iyi bir dizidir The Punisher.  Frank, ailesinin intikamını keskin zekası ve bilek gücüyle almaya çalışacaktır.

The Punisher dizisi Marvel yapımıdır, Netflix platformundan izlenebilir.

İyi seyirler sayın okur.

1 yorum

  • Başlamaya fırsat bulamadım henüz. Daredevil, Luke Cage, Jessica Jones ve Iron Fist falan hepsini izledim. Bunu en sona bıraktım (kendi en sona kaldı gerçi) ve çok mutlu olduğum bir hafta sonu bitirmeyi düşünüyorum bakalım 🙂

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.