Kişisel

Blogtaki birkaç küçük değişiklik + 3 yeni kategori

Bir süre önce başka bir site açma planım vardı. Her şeyi aldım fakat nedense siteleri kurmak istemedim. Hatta üç tane kadar site açasım vardı. Bu üç site hem zaman hem de para kaybı yaratacağı için Domain’leri satışa çıkardım.

Marvel evreni ve Marvel Turkey adında .com domain aldım. Domainler gerçekten çok güzel ve Marvel ile alakalı dehşet siteler açılabilir. Keyword domainler sonuçta. Ayrıca şuan satılıklar. Marvel evrenini DC evreninden daha çok seviyorum. DC bana daha basit geliyor. Hem Marvel‘ın sineması ve dizisi daha fazla oluyor. Adwords aranma hacmi Marvel evreni sorgulaması nispeten iyi bir sonuç çıkarıyor. Para kazanmak için ideal bir Domain olacaktı. Adsense tık başı verdiği ücret çok düşük ama iyi hit çektiğinde tıklamaları arttıracaktı.

Ben de başka sitelere zaman ayırıp kişisel bloğumu unutacağıma Marvel evreni kategorisi oluşturdum. Pekte iyi yaptım sayın okur. Marvel ile alakalı ciddi paylaşım yapan bir site yok şuan için. Eğer kategoriyi yeşillendirebilirsem on numara olacak. Hem ben daha çok şey öğrenecem, hem de siz sayın okurlara daha farklı içerikler sunucam.

Kategorilerde düzenlemeye gittim. Geziyorum, Alışveriş, Marvel evreni adında üç yeni kategori ekledim. Geziyorum kategorisinde çıktığım turları, Marvel evreni kategorisinde Marvel hakkında yazılar, karakterler, sinemaları ve dizileri, alışveriş kategorisinde de yaptığım alışverişleri, ürün incelemelerini paylaşacağım. Kategorilere yazı yazmak uzun iş olacak ama yapacak bir şey yok sayın okur. Amacım daha fazla hit çekip daha fazla kişiye ulaşmak. (Marvel ile alakalı yazılar yazmayı seviyorsanız gelin hep beraber kazanalım)

Umarım daha fazla yazmak için gücü kudreti damarlarımda bulabilirim. Tema değiştirmeyi de düşünmüştüm fakat sonradan vazgeçtim. Voice temasını seviyorum. İstediklerimi tam olarak verebiliyor. Oyy acıktım hadi gidin yazı bitti.

1 yorum

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.