Blogculuk

Blogçular için internetten para kazandıran platformlar

İçerik bakımından iyi bir siteye sahipseniz ve hatrı sayılır bir ziyaretçi sayınız var ise aşağıda sıralayacağım para kazandıran platformlara bir göz atın derim.

Hürriyet yazarkafe hit çekmek

Eğer çok titiz bir şekilde kullanılırsa direk olarak hürriyet web sitesinden sitenize tıklama dönüşümü sağlayabilirsiniz. Hertürlü konunun hürriyet anasayfasında yayınlanamayacağını bilmeniz gerekiyor. Güncel teknoloji haberleri, güncel gündem haberleri gibi ilgi çekici yazılarınızı yazarkafe aracılığıyla hürriyet web sitesinde yayınlatabilirsiniz. İçerikler onaya gittikten sonra uygun görülürse yayına alınıyor. Burada web siteye hit çekmeyi başarabilirsek aşağıda yazacağım reklam türü size parayı getirecektir.

Hürriyet bumerang sistemi ile para kazanmak

Burada web sitenize şablon ekliyorsunuz. Bu şablonları ekledikten sonra bazı reklam veren firmalar sizin sitenize 3 TL’den başlayan reklamları yayınlamanızı istiyorlar. Bu reklamları sosyal medyalarınızda paylaştığınızda daha çok dönüşüm olacağı için bu sefer 3 TL’lik reklam yerine 5 TL’lik reklam koymanızı istiyorlar. Reklam veren kişinin reklamına ne kadar çok hit, o kadar çok para getirir.

Adfly link kısaltma servisi ile para kazanma

İnternette yayınladığınız konularınızın linklerini hem daha kısa göstermek hem de o kısa linke tıklattığınızda para kazandırmayı sağlayan link kısaltma servisidir. Link kısaltarak para kazandıran birçok website bulunuyor.

İnternetten para kazanma konularını seri halde yayınlamayı planlıyorum. Bir başka konuda yine internetten para kazandıran platformları sizlerle tanıştıracağım. Bol kazançlar sayın okur.

1 yorum

O kadar yazıyoruz, insan bir yorum bırakır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.